Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Ρουχ

26 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
26 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Βιτέμπσκ

Sergey Yasinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Σορόκο
τ 10 -9
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 5 -7
Αρτέμ Σκιτόφ
α 14 0
Δανιήλ Καλόφ
α 14 0
Χούλιο Σέζαρ
α 12 2
Εβγκένι Κλοπότσκι
α 10 1
Όλεχ Καραμούσκα
α 3 0
Αρτούρ Κατς
α 3 0
Nikita Kostomarov
α 0 0
Ιοάν Νέμτσενοκ
α 0 0
Πάβελ Ναζαρένκο
μ 15 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 14 0
Ντιέγκο Σίλβα Σάντος
μ 14 1
Σεργκέι Βολκόφ
μ 13 1
Γουάντερσον Μέλο
μ 10 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 7 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 6 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Αρτέμ Γκουρένκο
ε 15 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 14 0
Ιόν Νικολαέσκου
ε 11 7
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 9 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 2 0
Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 6 -8
Ιλία Κολπατσούκ
α 13 1
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 13 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 12 0
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 10 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 5 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 15 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 13 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 13 1
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 12 0
Παβέλ Σεντκό
μ 11 2
Gheorghe Andronic
μ 8 1
Μαξίμ Κιζ
μ 8 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 6 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 4 1
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 1 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 14 4
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 10 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 6 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 4 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 2 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 0 0
Αμφίβολοι
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Η
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ν
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Ν
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Ν
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Ν
Ρουχ
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
5
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
6
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
14
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: