Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Ρουχ

19 Ιουνίου 2021, 14:45
19 Ιουνίου 2021, 14:45
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Γήπεδο: CSK "Vitebsky" (Vitebsk, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 9 -6
Αρτέμ Σορόκο
τ 2 0
Χούλιο Σέζαρ
α 11 2
Andrey Lebedev
α 10 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 10 0
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 3 0
Diego Santos Carioca
μ 11 2
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 11 0
Αντόν Ματβεένκο
μ 11 2
Γουάντερσον Μέλο
μ 11 3
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 11 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 10 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 8 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 5 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 3 0
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 11 4
Kirill Yermakovich
ε 10 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 7 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 6 0
Zahar Chervyakov
ε 5 1
Ρουχ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 11 -11
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 0 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 11 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 10 1
Κίκι Γκάμπι
α 9 1
Γουίλιαμ
α 6 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 11 2
Ντένις Γκρετσίκο
μ 11 1
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 11 3
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 11 0
Filip Jovic
μ 10 1
Kirill Chernook
μ 6 0
Artem Miroevsky
μ 2 0
Έλις Μπακάι
μ 2 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 2 0
Ρομάν Βεγκέρια
μ 0 0
Χάμπους Στρέμγκρεν
μ 0 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 11 2
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 11 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 11 5
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 3 1
Tsepenkov Kirill
ε 1 0
Αμφίβολοι
Νταβίντ Τε
μ 9 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
06.11.20
Βιτέμπσκ
Ρουχ
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
12.06.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Ν
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.21
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Ι
11.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Ν
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Η
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
14.03.21
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ι
Ρουχ
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
12 7 3 2 22:11 24
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 6 2 12:6 18
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 10:3 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
14
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
11
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;