0:4
Βιτέμπσκ — Ισλόκ Ο αγώνας έληξε 2 Οκτωβρίου 2021
Ο επόμενος αγώνας για την Βιτέμπσκ
5 Νοεμβρίου, 17:00
 
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Ο επόμενος αγώνας για την Ισλόκ
7 Νοεμβρίου, 12:00
 
Ισλόκ
Gomel

Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Ισλόκ

2 Οκτωβρίου 2021, 16:00
2 Οκτωβρίου 2021, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Βιτέμπσκ
0 : 4
Ισλόκ
Γήπεδο: CSK "Vitebsky" (Vitebsk, Belarus)
Διαιτητής: Viktor Shimusik

Συνθέσεις

Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 18 -18
Χούλιο Σέζαρ
α 22 4
Andrey Lebedev
α 20 1
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 24 5
Αντόν Ματβεένκο
μ 23 2
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 23 2
Αντρέι Σεμρούκ
μ 20 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 19 0
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 24 8
Kirill Yermakovich
ε 22 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 20 2
Αναπληρωματικοί
Αρτέμ Σορόκο
τ 6 -9
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 12 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 4 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 18 0
Yan Skibsky
μ 5 0
Masrur Kiyomidinov
μ 0 0
Zahar Chervyakov
ε 9 1
Δε θα παίξουν
Αρτέμ Σκιτόφ
α 22 0
Γουάντερσον Μέλο
μ 22 5
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 7 0
Yuri Muzychenko
μ 2 0
Dmitriy Vorobyev
μ 1 0
Dmitri Maksimov
ε 0 0
Frol Panarin
μ 0 0
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 14 -25
Kirill Glushhenkov
α 20 1
Yvan Dibango
α 20 1
Vadim Pigas
α 12 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Ruslan Lisakovich
μ 23 2
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 22 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 19 0
Dmitri Lisakovich
μ 14 0
Daniel Sosah
ε 8 4
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 7 0
Αναπληρωματικοί
Maksim Vysotskiy
τ 0 0
Alexey Shalashnikov
α 11 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 22 0
Anton Kovalev
μ 19 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 17 3
Dmitri Nekrashevich
μ 4 0
Abdoulaye Conde
μ 3 0
Artem Zimin
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 20 4
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 13 8
Δε θα παίξουν
Dmitri Zinovich
α 12 0
Friday Mbeke Godwin
ε 12 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 10 -14
Maksim Sanets
ε 7 1
Alexander Guz
μ 2 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Stanislav Atrashkevich
μ 1 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Maxim Lapchuk
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
50 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.18
3.40
3.10
1.78
1.93
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.15
3.15
3.05
1.74
1.95
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.20
3.10
3.05
1.83
1.83

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
07.08.20
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
29.09.19
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
2
:
0
18.05.19
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
10.11.18
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
0
:
1
25.06.18
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
03.11.17
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
0
:
2
21.06.17
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
21.08.16
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
26.09.21
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
19.09.21
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ν
11.09.21
Gomel
Βιτέμπσκ
Η
29.08.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.08.21
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.08.21
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
02.08.21
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
24.07.21
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.07.21
Βιτέμπσκ
Νέμαν
Ν
04.07.21
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Η
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
12.06.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Ν
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.21
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Ι
11.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Ν
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Η
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
14.03.21
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ι
Ισλόκ
25.09.21
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
19.09.21
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
11.09.21
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
28.08.21
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ι
21.08.21
Ισλόκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Ν
13.08.21
Ρουχ
Ισλόκ
Η
02.08.21
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
25.07.21
Smorgon
Ισλόκ
Ν
18.07.21
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ι
03.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
27.06.21
Ισλόκ
Μινσκ
Ι
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Η
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
23 19 2 2 47:12 59
ΜΠΑΤΕ
24 15 7 2 47:23 52
Ρουχ
25 14 9 2 43:17 51
4
Ντιναμό Μινσκ
25 16 3 6 46:18 51
5
Gomel
23 13 6 4 45:19 45
6
Βιτέμπσκ
24 8 10 6 33:27 34
7
Ντιναμό Μπρεστ
25 7 12 6 28:25 33
8
Μινσκ
24 7 7 10 30:41 28
9
Ισλόκ
24 7 7 10 31:39 28
10
Ενερτζέτικ-BGU
24 7 7 10 28:32 28
11
Νέμαν
25 7 6 12 29:30 27
12
Τορπέντο Ζόντινο
23 7 5 11 21:30 26
13
Σλατσκ
24 5 7 12 25:40 22
14
Σλάβια Μοζίρ
23 5 6 12 29:41 21
15
Smorgon
24 2 7 15 20:56 13
16
Sputnik
24 2 1 21 12:64 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Gomel
5 4 1 0 11:2 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 8:2 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 8:3 11
5
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 11:9 10
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 3 0 9:6 9
7
Ισλόκ
5 2 2 1 8:4 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:7 7
9
Νέμαν
5 2 0 3 8:4 6
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 3:8 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:5 4
12
Σλατσκ
5 1 1 3 5:9 4
13
Μινσκ
5 1 1 3 5:10 4
14
Smorgon
5 1 1 3 5:14 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 3 2 3:8 3
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 11 1 0 27:3 34
2
ΜΠΑΤΕ
13 11 1 1 27:10 34
3
Ρουχ
12 9 3 0 27:5 30
4
Ντιναμό Μινσκ
13 9 0 4 23:9 27
5
Gomel
11 7 4 0 24:5 25
6
Βιτέμπσκ
12 5 6 1 18:7 21
7
Μινσκ
11 4 4 3 18:20 16
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 3 7 3 14:15 16
9
Σλατσκ
12 4 4 4 20:23 16
10
Ισλόκ
12 4 3 5 12:12 15
11
Νέμαν
13 4 3 6 17:14 15
12
Ενερτζέτικ-BGU
12 3 5 4 14:14 14
13
Τορπέντο Ζόντινο
11 3 2 6 10:13 11
14
Σλάβια Μοζίρ
12 2 4 6 15:21 10
15
Smorgon
12 1 4 7 12:25 7
16
Sputnik
11 1 0 10 6:34 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 8 1 2 20:9 25
2
Ντιναμό Μινσκ
12 7 3 2 23:9 24
3
Ρουχ
13 5 6 2 16:12 21
4
Gomel
12 6 2 4 21:14 20
5
ΜΠΑΤΕ
11 4 6 1 20:13 18
6
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 5 3 14:10 17
7
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 11:17 15
8
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 2 6 14:18 14
9
Βιτέμπσκ
12 3 4 5 15:20 13
10
Ισλόκ
12 3 4 5 19:27 13
11
Νέμαν
12 3 3 6 12:16 12
12
Μινσκ
13 3 3 7 12:21 12
13
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 14:20 11
14
Σλατσκ
12 1 3 8 5:17 6
15
Smorgon
12 1 3 8 8:31 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:30 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;