Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:0
Τορπέντο Ζόντινο — Βιτέμπσκ Ο αγώνας έληξε 28 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
10 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Βιτέμπσκ

28 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
28 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Amin Kurgheli Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Τορπέντο Ζόντινο
1 : 0
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Βιτέμπσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 2 -4
Ντμίτρι Γιασίν
α 14 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 13 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 11 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 7 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 12 2
Ράμος Γκάμπριελ
μ 12 5
Lipe Veloso
μ 11 3
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 10 1
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 13 5
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 3 0
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 3 -4
Ντμίτρι Αλισέικο
α 4 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 13 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 12 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 5 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 12 0
Δε θα παίξουν
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 9 -6
Νικίτα Καπλένκο
μ 8 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 5 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 3 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 2 0
Βιτέμπσκ

Sergey Yasinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Σορόκο
τ 9 -8
Αρτέμ Σκιτόφ
α 13 0
Δανιήλ Καλόφ
α 13 0
Όλεχ Καραμούσκα
α 2 0
Πάβελ Ναζαρένκο
μ 14 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 13 0
Ντιέγκο Σίλβα Σάντος
μ 13 1
Σεργκέι Βολκόφ
μ 12 1
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 5 1
Αρτέμ Γκουρένκο
ε 14 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 13 0
Αναπληρωματικοί
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 5 -7
Χούλιο Σέζαρ
α 11 2
Αρτούρ Κατς
α 3 0
Nikita Kostomarov
α 0 0
Γουάντερσον Μέλο
μ 9 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 6 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Ιόν Νικολαέσκου
ε 11 7
Εβγκένι Κλοπότσκι
α 10 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 9 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Ιοάν Νέμτσενοκ
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
32 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.17
3.15
3.30
1.59
2.22

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
27.10.19
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
15.06.19
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2018
11.08.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
5
:
4
P
Πρέμιερ Λιγκ 2018
21.05.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
19.08.17
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
0
21.04.17
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Κύπελλο Λευκορωσίας 2016
21.09.16
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
09.09.16
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
1
:
2
08.05.16
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Βιτέμπσκ
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ν
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Ν
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Ν
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
5
Ντιναμό Μπρεστ
15 8 1 6 28:17 25
6
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
7
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 18:14 23
8
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 15:15 21
9
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
10
Σλατσκ
15 5 3 7 18:23 18
11
Σλάβια Μοζίρ
15 5 3 7 17:27 18
12
Ρουχ
14 3 7 4 11:13 16
13
Γκοροντέγια
14 4 3 7 12:20 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
14 2 4 8 14:22 10
16
Μπελσίνα
14 1 3 10 10:29 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 15:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:6 9
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:12 6
8
Σμολέβιτσι
5 2 0 3 8:8 6
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 6:9 5
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
11
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
12
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Ρουχ
5 0 3 2 4:8 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:13 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 2:8 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
4
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
6
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
7
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
8
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
9
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
10
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
11
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
12
Σμολέβιτσι
7 2 1 4 10:13 7
13
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
14
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
15
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
7 4 0 3 11:5 12
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλατσκ
7 3 0 4 8:13 9
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
11
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;