Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Smorgon

2 Οκτωβρίου 2021, 16:00
2 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
Smorgon
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
25 Ιουλίου Σήμερα
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 15 -23
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 15 0
Yuri Gabovda
α 11 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 11 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 11 0
Alan Aussi
α 10 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 7 0
Denis Gruzhevskiy
α 6 2
Ernest Astakhov
α 4 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 15 2
Kirill Kirilenko
μ 14 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 11 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 11 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 11 0
Matheus Monteiro
μ 9 1
Fabricio Oya
μ 7 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 7 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 5 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 14 1
Pavel Klenye
ε 10 3
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Shakhrom Samiev
ε 1 1
Δε θα παίξουν
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 12 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 4 1
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 3 0
Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Pavel Shcherbachenya
τ 10 -21
Maksim Vysotskiy
τ 5 -13
Daniil Shapko
τ 1 -2
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 14 0
Zadi Benito
α 13 1
Ben Aziz Dao
α 10 0
Vladislav Kaborda
α 10 0
Aleksandr Frantsev
α 9 0
Camara Yamoussa
μ 16 0
Evgeni Savostjanov
μ 15 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 15 1
Sergey Bondarenko
μ 14 1
Daniil Kopach
μ 13 1
Dmitri Ignatenko
μ 13 0
Maxim Pashkevich
μ 1 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 1 1
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 1 0
Ρομάν Πάσεβιτς
μ 1 1
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
μ 0 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 11 2
Idris Nuradin
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Andrey Shtygel
μ 11 0
Yan Senkevich
μ 10 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
16.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Ν
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Smorgon
17.07.21
Smorgon
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
02.07.21
Μινσκ
Smorgon
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Η
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ντιναμό Μινσκ
17 11 2 4 32:12 35
4
Ρουχ
17 9 6 2 25:12 33
5
Gomel
16 9 4 3 32:14 31
6
Ντιναμό Μπρεστ
16 5 9 2 19:10 24
7
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 20:15 23
8
Μινσκ
16 5 6 5 22:26 21
9
Ενερτζέτικ-BGU
16 5 5 6 21:21 20
10
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
11
Ισλόκ
16 4 5 7 20:26 17
12
Σλατσκ
17 3 5 9 18:30 14
13
Νέμαν
17 2 6 9 13:25 12
14
Σλάβια Μοζίρ
16 2 4 10 17:32 10
15
Smorgon
16 1 5 10 12:36 8
16
Sputnik
17 2 1 14 12:43 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 1 1 9:4 10
5
Ρουχ
5 2 3 0 3:1 9
6
Μινσκ
5 2 2 1 7:6 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 10:9 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 8:5 7
9
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:7 5
10
Νέμαν
5 1 2 2 5:7 5
11
Ισλόκ
5 0 4 1 4:6 4
12
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
13
Smorgon
5 0 4 1 8:9 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 7:12 3
15
Sputnik
5 1 0 4 6:14 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 2 3 6:12 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
9 7 2 0 17:2 23
4
Ντιναμό Μινσκ
9 6 0 3 16:6 18
5
Gomel
7 5 2 0 16:2 17
6
Βιτέμπσκ
8 3 5 0 10:2 14
7
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
8
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
14
Νέμαν
9 1 3 5 8:13 6
15
Smorgon
6 1 2 3 7:10 5
16
Sputnik
8 1 0 7 6:25 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 16:6 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
3
Gomel
9 4 2 3 16:12 14
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
5
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
6
Μινσκ
9 3 2 4 9:13 11
7
Ρουχ
8 2 4 2 8:10 10
8
Βιτέμπσκ
9 2 3 4 10:13 9
9
Ισλόκ
8 2 3 3 13:15 9
10
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:12 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
9 0 2 7 3:15 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;