4:1
Τορπέντο Ζόντινο — Σλατσκ Ο αγώνας έληξε 26 Οκτωβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Τορπέντο Ζόντινο
30 Οκτωβρίου, 16:00
 
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ο επόμενος αγώνας για την Σλατσκ
6 Νοεμβρίου, 12:00
 
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Σλατσκ

26 Οκτωβρίου 2020, 16:00
26 Οκτωβρίου 2020, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Τορπέντο Ζόντινο
4 : 1
Σλατσκ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 12 -9
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 25 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 25 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 22 2
Alan Aussi
α 2 0
Ράμος Γκάμπριελ
μ 24 10
Lipe Veloso
μ 23 5
Αντρέι Καχατουριάν
μ 22 5
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 19 6
Yuri Gabovda
μ 6 1
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 21 4
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 9 -13
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 14 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 24 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 17 1
Νικίτα Καπλένκο
μ 15 1
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Matheus Moresche
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Νικίτα Στεπάνοφ
α 10 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 6 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 5 0
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 5 -10
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Artem Vyatkin
α 2 0
Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιλία Μπράνοβετς
τ 5 -10
Σουλειμάν Κοαντά
α 22 3
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 17 0
Ρομάν Κριβούλκιν
α 16 0
Εβγκένι Βέλικο
α 15 0
Ιλία Ραστσένια
α 2 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 22 4
Γιούρι Κοζλόφ
μ 18 3
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 20 5
Dmiytij Sasin
ε 4 0
Artem Ponikarov
ε 3 0
Αναπληρωματικοί
Ilya Velich
τ 0 0
Kirill Aloyan
α 1 0
Andrei Rum
α 0 0
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 21 4
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 15 0
Σεργκέι Ρούσακ
μ 4 0
Vladislav Sychev
μ 2 0
Andrei Kren
μ 1 0
Kirill Kladko
μ 0 0
Mikhail Sachkovki
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 22 5
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 20 -39
Γιούρι Τετερένκο
μ 16 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 15 0
Μαράτ Μπουράεφ
μ 14 1
Ντραμέιν Σαλού
μ 13 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 8 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 4 0
Evgeni Apanasovich
ε 3 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
53 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.33
5.20
7.45
2.65
1.42

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
21.09.19
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
2
11.05.19
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
21.10.18
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
03.06.18
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
06.08.17
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
1
:
1
10.04.17
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
08.08.16
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
2
:
0
10.04.16
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
09.08.15
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
18.10.20
Σμολέβιτσι
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Η
19.09.20
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ν
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ν
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Σλατσκ
22.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
Η
16.10.20
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
27.09.20
Ρουχ
Σλατσκ
Η
20.09.20
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
06.08.20
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
31.07.20
Σλατσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
24.07.20
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Η
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Η
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
27 16 5 6 59:31 53
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
26 14 7 5 45:16 49
3
Νέμαν
27 14 5 8 35:25 47
4
Ντιναμό Μπρεστ
26 15 2 9 53:34 47
5
Ντιναμό Μινσκ
27 14 3 10 34:23 45
6
Τορπέντο Ζόντινο
26 12 8 6 43:32 44
7
Ισλόκ
27 13 5 9 42:38 44
8
Ρουχ
27 10 10 7 49:33 40
9
Ενερτζέτικ-BGU
26 10 5 11 35:38 35
10
Βιτέμπσκ
27 8 10 9 26:33 34
11
Μινσκ
27 10 4 13 37:48 34
12
Σλάβια Μοζίρ
25 8 7 10 34:45 31
13
Γκοροντέγια
27 7 6 14 26:42 27
14
Σλατσκ
25 7 3 15 28:49 24
15
Μπελσίνα
25 5 5 15 28:48 20
16
Σμολέβιτσι
27 3 5 19 26:65 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 5 0 0 16:7 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 8:4 12
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 12:6 10
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 15:10 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 7:5 9
6
Ισλόκ
5 2 3 0 9:7 9
7
Μινσκ
5 3 0 2 10:6 9
8
Ρουχ
5 2 1 2 16:9 7
9
Γκοροντέγια
5 2 1 2 7:7 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 7:8 7
11
Μπελσίνα
5 2 1 2 10:10 7
12
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 0 3 9:7 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 3:10 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Σλατσκ
5 1 0 4 5:14 3
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
2
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
3
Ισλόκ
13 8 3 2 24:15 27
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 8 2 3 27:6 26
5
Νέμαν
14 8 2 4 19:11 26
6
Ντιναμό Μπρεστ
13 8 1 4 29:18 25
7
Τορπέντο Ζόντινο
13 7 3 3 18:14 24
8
Βιτέμπσκ
13 6 5 2 15:10 23
9
Μινσκ
14 7 2 5 23:23 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 5 3 5 24:24 18
11
Ρουχ
14 4 5 5 21:20 17
12
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
13 4 3 6 16:19 15
15
Σμολέβιτσι
13 3 2 8 17:34 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
13 8 2 3 31:17 26
2
Ρουχ
13 6 5 2 28:13 23
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 6 5 2 18:10 23
4
Ντιναμό Μπρεστ
13 7 1 5 24:16 22
5
Νέμαν
13 6 3 4 16:14 21
6
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 5 3 25:18 20
7
Ενερτζέτικ-BGU
13 5 2 6 11:14 17
8
Ντιναμό Μινσκ
13 5 2 6 17:13 17
9
Ισλόκ
14 5 2 7 18:23 17
10
Σλάβια Μοζίρ
14 4 3 7 20:30 15
11
Μπελσίνα
13 3 3 7 15:23 12
12
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
13
Μινσκ
13 3 2 8 14:25 11
14
Γκοροντέγια
13 3 2 8 9:22 11
15
Σλατσκ
12 3 0 9 12:30 9
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;