2:0
Τορπέντο Ζόντινο — Ισλόκ Ο αγώνας έληξε 22 Νοεμβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Τορπέντο Ζόντινο
28 Νοεμβρίου, 13:00
 
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ο επόμενος αγώνας για την Ισλόκ
28 Νοεμβρίου, 13:00
 
Ισλόκ
Γκοροντέγια

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Ισλόκ

22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET)
22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET) Ο αγώνας έληξε
Τορπέντο Ζόντινο
2 : 0
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισλόκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Διαιτητής: Sergey Stetsurin

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 14 -12
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 27 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 27 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 23 2
Alan Aussi
α 4 0
Ράμος Γκάμπριελ
μ 26 10
Lipe Veloso
μ 25 5
Αντρέι Καχατουριάν
μ 24 6
Νικίτα Καπλένκο
μ 15 1
Yuri Gabovda
μ 8 5
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 23 5
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 9 -13
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 15 0
Ernest Astakhov
α 0 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 26 2
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 19 1
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 12 0
Matheus Moresche
ε 7 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 21 6
Νικίτα Στεπάνοφ
α 10 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 6 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 5 0
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 5 -10
Artem Vyatkin
α 2 0
Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 27 -40
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 28 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 25 2
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 25 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 12 3
Ρομάν Βεγκέρια
α 0 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 14 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 11 5
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 4 0
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 26 7
Αλεξάντερ Μακάς
ε 23 9
Αναπληρωματικοί
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 1 0
Aleksey Orlovich
α 0 0
Vadim Melnyk
μ 7 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Mohamed Katana
μ 0 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Nivaldo Ferreira
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Όλεγκ Πατότσκι
μ 28 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 24 0
Νικολάι Γιανούς
ε 20 9
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 17 1
Πάβελ Ρίμπακ
α 14 1
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 4 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 3 0
Denis Firago
ε 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
43 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.60
4.15
4.65
2.60
1.44

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.10.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
1
:
3
31.05.19
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
18.08.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
2
:
1
14.04.18
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
01.04.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
22.10.16
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
2
10.06.16
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
07.11.20
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.10.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
18.10.20
Σμολέβιτσι
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Η
19.09.20
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ν
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ν
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Ισλόκ
06.11.20
Ισλόκ
Μινσκ
Η
25.10.20
Ρουχ
Ισλόκ
Ι
18.10.20
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
26.09.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
20.09.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
13.09.20
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
21.08.20
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
07.08.20
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
Ν
01.08.20
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Η
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Η
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
28 16 6 6 60:32 54
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 15 8 5 51:18 53
3
Νέμαν
28 15 5 8 39:26 50
4
Τορπέντο Ζόντινο
28 14 8 6 50:35 50
5
Ντιναμό Μπρεστ
28 15 3 10 56:38 48
6
Ντιναμό Μινσκ
28 15 3 10 35:23 48
7
Ισλόκ
28 13 5 10 45:42 44
8
Ρουχ
28 10 11 7 49:33 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
28 11 5 12 40:41 38
10
Μινσκ
28 11 4 13 41:51 37
11
Βιτέμπσκ
28 8 11 9 26:33 35
12
Σλάβια Μοζίρ
28 8 9 11 36:48 33
13
Γκοροντέγια
28 8 6 14 27:42 30
14
Σλατσκ
28 8 3 17 31:54 27
15
Μπελσίνα
28 5 6 17 31:59 21
16
Σμολέβιτσι
28 3 5 20 27:69 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 8:2 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 14:6 12
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 13:8 10
4
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:4 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 8:4 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 10:9 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 11:9 8
8
Ρουχ
5 2 2 1 14:6 8
9
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 8:5 7
10
Σλατσκ
5 2 0 3 6:9 6
11
Ισλόκ
5 1 3 1 9:9 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:5 5
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 5:15 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 4:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
3
Τορπέντο Ζόντινο
14 8 3 3 22:15 27
4
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
5
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
6
Νέμαν
14 8 2 4 19:11 26
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
14 7 2 5 23:23 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 5 3 6 24:26 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
14 4 5 5 21:20 17
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
14 3 2 9 18:38 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 7 5 2 23:11 26
3
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
4
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
5
Ντιναμό Μπρεστ
14 7 2 5 25:17 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
7
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:13 20
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Ισλόκ
14 5 2 7 18:23 17
10
Σλάβια Μοζίρ
14 4 3 7 20:30 15
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
14 3 4 7 16:24 13
14
Σλατσκ
14 4 0 10 15:34 12
15
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση