Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Gomel

28 Αυγούστου 2021, 16:00
28 Αυγούστου 2021, 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 10 -14
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 10 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 8 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 8 0
Alan Aussi
α 7 0
Yuri Gabovda
α 7 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 7 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 5 0
Denis Gruzhevskiy
α 4 2
Ernest Astakhov
α 1 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 11 2
Kirill Kirilenko
μ 10 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 8 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 8 0
Fabricio Oya
μ 7 1
Matheus Monteiro
μ 6 1
Ανατόλι Μακάροφ
μ 6 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 6 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 6 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 4 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 1 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 10 1
Pavel Klenye
ε 5 2
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 1 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 10 -10
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 1 0
Pavel Chikida
α 11 0
Igor Zayats
α 10 0
Ruslan Yudenkov
α 10 1
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 10 0
Γιούρι Πάντια
α 10 0
Pavel Pashevich
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 2 0
Artem Vaskov
μ 11 1
Vadim Pobudey
μ 11 3
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 11 1
Oleksandr Batyshchev
μ 10 0
Nikita Nekrasov
μ 9 2
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 9 2
Ντένις Λεβίτσκι
μ 9 1
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 7 1
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 11 7
Dmitri Gomza
ε 10 4

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
28.09.19
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
2
:
0
18.05.19
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
22.09.18
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
1
:
0
12.05.18
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
16.10.17
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
1
27.05.17
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
30.08.15
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
2
10.05.15
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
02.11.14
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Gomel
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
12 7 3 2 22:11 24
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 6 2 12:6 18
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 10:3 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
14
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
11
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;