Τορπέντο Ζόντινο
8 Οκτωβρίου
16:00
Gomel
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Gomel 8 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
01.10.22
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.09.22
Τορπέντο Ζόντινο
Dnepr Mogilev
Ν
11.09.22
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.09.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ι
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Gomel
30.09.22
Gomel
Βιτέμπσκ
Ν
16.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
11.09.22
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Η
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
Ν
20.08.22
Gomel
Μπελσίνα
Η
13.08.22
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
15.07.22
Gomel
Μινσκ
Η
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
Gomel
Νέμαν
3
:
0
Κατακύρωση
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: Τορπέντο Ζόντινο — Gomel

Πρέμιερ Λιγκ 2022
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2021
28.08.21
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
28.09.19
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
2
:
0
18.05.19
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
22.09.18
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
1
:
0
12.05.18
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
16.10.17
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
1
27.05.17
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
30.08.15
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ντιναμό Μινσκ
22 13 7 2 35:16 46
Ενερτζέτικ-BGU
22 13 6 3 37:18 45
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 13 4 5 36:14 43
4
ΜΠΑΤΕ
23 11 9 3 38:17 42
5
Ισλόκ
23 12 4 7 38:27 40
6
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 6 7 30:24 36
7
Μινσκ
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Νέμαν
23 6 12 5 30:30 30
10
Σλάβια Μοζίρ
23 8 5 10 31:35 29
11
Σλατσκ
23 6 8 9 24:33 26
12
Μπελσίνα
23 5 10 8 31:35 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
22 4 7 11 19:32 19
14
Βιτέμπσκ
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 11:2 13
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Ισλόκ
5 3 0 2 10:6 9
5
Σλατσκ
5 2 2 1 4:3 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:6 8
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 4:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:6 5
13
Μπελσίνα
5 0 4 1 5:7 4
14
Νέμαν
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
12 7 2 3 17:14 23
2
Ντιναμό Μινσκ
11 5 5 1 18:8 20
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
5
ΜΠΑΤΕ
12 5 4 3 19:12 19
6
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
9
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 15:19 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
3
Ισλόκ
12 8 1 3 22:12 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 23:8 24
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 2 4 13:12 20
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
11
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
12
Νέμαν
12 1 8 3 15:18 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 19 -15
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 21 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 20 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 18 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 12 0
Dmitriy Yashin
α 10 0
Alexander Chizh
α 7 1
Nikita Patsko
α 5 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 22 3
Μαξίμ Μιακίς
μ 21 1
Anton Kovalev
μ 20 2
Vadim Pobudey
μ 20 3
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 19 2
Ανατόλι Μακάροφ
μ 18 0
Lipe Veloso
μ 16 1
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 13 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 10 0
Egor Mychelkin
μ 3 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 23 5
Valeriy Gorbachik
ε 22 7
Kirill Kirilenko
ε 11 0
Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 18 -22
Oleg Kovalev
τ 5 -6
Yuriy Pantya
α 21 1
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 20 0
Yann Emmanuel Affi
α 19 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 19 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 19 0
Kirill Shevchenko
α 10 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 2 0
Jonathan John
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 22 1
Andrey Potapenko
μ 19 1
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 17 3
Ilya Alekseevich
μ 16 2
Ντμίτρι Μπάχα
μ 16 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 13 0
Παβέλ Σεντκό
μ 11 2
Denis Kozlovski
μ 6 1
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 5 0
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 21 7
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 17 1
Giorgi Gogolashvili
ε 16 2
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;