Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Μινσκ 19 Αυγούστου 2022

19 Αυγούστου 2022, 18:00
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 13 -10
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 15 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 15 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 13 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 8 0
Alexander Chizh
α 6 1
Dmitriy Yashin
α 6 0
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Nikita Patsko
α 2 1
Vadim Pobudey
μ 17 3
Evgeni Berezkin
μ 16 1
Μαξίμ Μιακίς
μ 16 0
Anton Kovalev
μ 14 0
Lipe Veloso
μ 14 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 13 2
Ανατόλι Μακάροφ
μ 12 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 9 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 17 4
Valeriy Gorbachik
ε 16 4
Kirill Kirilenko
ε 11 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 3 -7
Egor Generalov
τ 1 0
Nikita Khalimonchik
α 14 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 9 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Andrey Lebedev
α 2 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 2 0
Vladislav Grekovich
α 1 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 17 6
Daniil Dushevskiy
μ 16 2
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 16 1
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 15 0
Kirill Chernook
μ 14 3
Nikolay Ivanov
μ 13 0
Maksim Shilo
μ 10 0
Aleksa Matic
μ 2 0
Andrey Levkovets
μ 2 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 2 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 15 9
Timofey Martynov
ε 12 0
Semen Penchuk
ε 5 0
Rodion Pechura
ε 4 0
Kirill Zabelin
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2021
11.09.21
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
17.08.19
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
13.04.19
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
24.08.18
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
21.04.18
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
23.10.17
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Μινσκ
13.08.22
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
07.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Η
15.07.22
Gomel
Μινσκ
Ν
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
04.07.22
Dnepr Mogilev
Μινσκ
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
17 9 6 2 33:12 33
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
16 10 3 3 28:10 33
Ισλόκ
17 9 4 4 28:20 31
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 4 3 29:14 31
5
Ντιναμό Μινσκ
15 9 4 2 24:14 31
6
Μινσκ
17 9 2 6 30:25 29
7
Gomel
17 8 4 5 23:18 28
8
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 3 7 21:19 24
9
Νέμαν
16 5 8 3 22:21 23
10
Σλάβια Μοζίρ
17 7 2 8 26:29 23
11
Σλατσκ
17 4 6 7 19:28 18
12
Μπελσίνα
17 4 6 7 23:28 18
13
Arsenal Dzerzhinsk
17 3 4 10 12:25 13
14
Βιτέμπσκ
17 2 5 10 13:28 11
15
Ντιναμό Μπρεστ
16 2 4 10 11:26 10
16
Dnepr
17 2 3 12 17:42 9
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
2
Ισλόκ
5 4 0 1 10:5 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 9:5 10
4
Μινσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 10:3 10
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 3 1 5:6 6
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 10:7 6
9
Νέμαν
5 1 3 1 5:7 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 2 0 3 4:7 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 4:7 6
13
Μπελσίνα
5 1 1 3 7:10 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 5:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 7:18 3
16
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
9 6 1 2 15:9 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 5 0 2 10:3 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
Νέμαν
8 4 3 1 11:8 15
6
ΜΠΑΤΕ
8 4 2 2 16:8 14
7
Ισλόκ
9 3 3 3 12:11 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 14:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
9 3 2 4 14:15 11
10
Ντιναμό Μινσκ
7 2 4 1 10:8 10
11
Σλατσκ
8 2 3 3 11:14 9
12
Μπελσίνα
9 2 2 5 8:14 8
13
Arsenal Dzerzhinsk
9 2 2 5 8:13 8
14
Βιτέμπσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
9 2 0 7 10:26 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 6:13 4
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 7 0 1 14:6 21
2
Ισλόκ
8 6 1 1 16:9 19
3
ΜΠΑΤΕ
9 5 4 0 17:4 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 3 1 18:7 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
7 5 1 1 13:7 16
6
Gomel
9 3 4 2 11:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
9 4 1 4 7:9 13
8
Σλάβια Μοζίρ
8 4 0 4 12:14 12
9
Μπελσίνα
8 2 4 2 15:14 10
10
Μινσκ
8 3 1 4 15:16 10
11
Σλατσκ
9 2 3 4 8:14 9
12
Νέμαν
8 1 5 2 11:13 8
13
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 0 6 5:13 6
14
Βιτέμπσκ
9 1 2 6 7:15 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
16
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;