Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Ενερτζέτικ-BGU

18 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
18 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 12 -17
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 12 0
Alan Aussi
α 9 0
Yuri Gabovda
α 9 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 9 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 9 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 8 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 6 0
Denis Gruzhevskiy
α 5 2
Ernest Astakhov
α 1 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 13 2
Kirill Kirilenko
μ 12 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 9 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 9 0
Matheus Monteiro
μ 8 1
Ανατόλι Μακάροφ
μ 8 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 8 0
Fabricio Oya
μ 7 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 6 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 5 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 2 1
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 11 1
Pavel Klenye
ε 7 2
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 3 0
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladislav Rusanov
τ 6 -5
Ντένις Σαντόφσκι
τ 4 -9
Artem Makavchik
τ 3 -2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 13 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 12 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 12 1
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 11 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 5 0
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Egor Strelkovsky
α 1 0
Andrey Rylach
μ 13 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 13 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 13 5
Maksim Omelyanchuk
μ 12 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 11 0
Mikhail Bashilov
μ 10 1
Ramzy Yussif
μ 9 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 9 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Mamadou Diallo
μ 2 0
Artem Jurko
μ 1 0
Konstantin Malitskiy
μ 0 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 13 2
Bakdaulet Zulfikarov
ε 4 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
10.11.19
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
28.06.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
3
:
3

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Ν
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Ενερτζέτικ-BGU
17.06.21
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ν
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;