Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:2
Τορπέντο Ζόντινο — Ντιναμό Μπρεστ Ο αγώνας έληξε 13 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
26 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Ντιναμό Μπρεστ

13 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
13 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
Διαιτητής: Ντενίς Σερμπακόφ Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Τορπέντο Ζόντινο
0 : 2
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ντιναμό Μπρεστ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 2 -2
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 12 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 12 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 9 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 5 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 10 2
Lipe Veloso
μ 9 3
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 8 1
Νικίτα Καπλένκο
μ 6 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 3 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 11 5
Αναπληρωματικοί
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 2 -4
Ντμίτρι Αλισέικο
α 4 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 11 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 10 1
Ντένις Λεβίτσκι
μ 2 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 11 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 3 0
Δε θα παίξουν
Ράμος Γκάμπριελ
μ 11 3
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 8 -4
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 5 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 2 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 8 -10
Κίκι Γκάμπι
α 11 3
Κιρίλ Πετσένιν
α 6 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 4 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 11 0
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 11 1
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 11 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 10 2
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 12 3
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 11 2
Ντενίς Λάπτεφ
ε 10 4
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 4 -5
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 10 0
Ολέγκ Βερατσίλα
α 9 0
Μαξίμ Βίτους
α 5 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
μ 7 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 11 5
Σεργκέι Κρίβετς
μ 7 0
Έλις Μπακάι
μ 3 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
44 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
4.55
3.70
1.70
1.91
1.80

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.07.19
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
31.03.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
16.09.18
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
06.05.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.10.17
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
16.06.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
17.09.16
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
30.05.16
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
12.07.15
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
11.04.15
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
3
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Ντιναμό Μπρεστ
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 2 2 25:12 26
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 17:3 24
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 4 2 16:10 22
4
Ενερτζέτικ-BGU
12 7 1 4 17:14 22
5
Νέμαν
12 6 2 4 19:13 20
6
Ντιναμό Μπρεστ
12 6 1 5 23:15 19
7
Ισλόκ
13 6 1 6 14:17 19
8
Σλατσκ
13 5 3 5 17:20 18
9
Ντιναμό Μινσκ
12 5 1 6 17:12 16
10
Σλάβια Μοζίρ
12 4 3 5 15:20 15
11
Βιτέμπσκ
12 3 6 3 13:15 15
12
Ρουχ
12 3 6 3 10:11 15
13
Γκοροντέγια
13 4 3 6 11:17 15
14
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
15
Σμολέβιτσι
12 1 4 7 11:19 7
16
Μπελσίνα
12 0 3 9 9:27 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 14:6 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 8:0 13
3
Νέμαν
5 4 0 1 12:6 12
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 9:7 10
5
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:8 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 7:6 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
9
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:8 5
10
Βιτέμπσκ
5 0 5 0 7:7 5
11
Ισλόκ
5 1 1 3 3:5 4
12
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
13
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
15
Σλατσκ
5 0 2 3 2:9 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
8
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
9
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
10
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
11
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
12
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
13
Σλάβια Μοζίρ
6 1 3 2 5:8 6
14
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
5
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 9:4 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
11
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
12
Νέμαν
6 2 1 3 6:7 7
13
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
14
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
15
Σμολέβιτσι
6 0 3 3 3:7 3
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;