Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — ΜΠΑΤΕ

20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 10 -14
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 10 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 8 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 8 0
Alan Aussi
α 7 0
Yuri Gabovda
α 7 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 7 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 5 0
Denis Gruzhevskiy
α 4 2
Ernest Astakhov
α 1 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 11 2
Kirill Kirilenko
μ 10 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 8 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 8 0
Fabricio Oya
μ 7 1
Matheus Monteiro
μ 6 1
Ανατόλι Μακάροφ
μ 6 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 6 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 6 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 4 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 1 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 10 1
Pavel Klenye
ε 5 2
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 1 0
ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 7 -7
Αντρέι Κούντραβετς
τ 4 -3
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 11 2
Πάβελ Ρίμπακ
α 10 1
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 9 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 9 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 6 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 4 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 3 0
Nikita Supranovich
α 2 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 11 0
Πάβελ Καράσιοφ
μ 11 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 11 5
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 9 5
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 8 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 5 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 5 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 3 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 11 6
Νεμάνια Μίλιτς
ε 11 1
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 7 0
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 8 1
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Κύπελλο Λευκορωσίας 2020-2021
05.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
21.04.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2020
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.12.19
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
13.07.19
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
2
:
2
06.07.18
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
06.11.17
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
2
:
4
20.06.17
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
ΜΠΑΤΕ
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
4
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
5
Ρουχ
11 6 3 2 19:11 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 4 5 2 11:5 17
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 3 4 12:15 15
11
Ισλόκ
11 4 1 6 16:20 13
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 9:4 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 9:7 8
9
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Ισλόκ
5 1 1 3 7:10 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
6 4 2 0 12:2 14
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
11
Ισλόκ
6 2 0 4 5:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
2
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
3
Ντιναμό Μπρεστ
6 3 2 1 9:3 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 6:8 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;