3:2
Τορπέντο Ζόντινο — ΜΠΑΤΕ Ο αγώνας έληξε 2 Αυγούστου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
20 Νοεμβρίου, 15:00

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — ΜΠΑΤΕ

2 Αυγούστου 2020, 16:00
2 Αυγούστου 2020, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Τορπέντο Ζόντινο
3 : 2
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Διαιτητής: Sergey Stetsurin

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 5 -5
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 18 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 18 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 15 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 11 0
Ράμος Γκάμπριελ
μ 17 6
Lipe Veloso
μ 16 3
Αντρέι Καχατουριάν
μ 16 2
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 10 1
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 7 0
Matheus Moresche
ε 2 0
Αναπληρωματικοί
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 5 -10
Νικίτα Στεπάνοφ
α 9 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 5 0
Artem Vyatkin
α 2 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 18 1
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 14 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 5 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 14 4
Νικίτα Καπλένκο
μ 11 1
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 9 -6
ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 8 -5
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 16 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 16 1
Μπόγιαν Νάστιτς
α 16 1
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 13 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 9 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 18 5
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 18 6
Ντμίτρι Μπάχα
μ 17 2
Μαξίμ Σκάβις
ε 18 6
Νεμάνια Μίλιτς
ε 14 5
Αναπληρωματικοί
Αντόν Τσιτσκάν
τ 11 -13
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 16 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 12 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 5 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 7 0
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 2 0
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 6 1
Δε θα παίξουν
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 18 8
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 10 1
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 6 0
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
52 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.12.19
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
13.07.19
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
2
:
2
06.07.18
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
06.11.17
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
2
:
4
20.06.17
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
05.11.16
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
2
19.06.16
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
20.09.15
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
ΜΠΑΤΕ
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Ν
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Ν
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
20 11 7 2 35:9 40
2
ΜΠΑΤΕ
19 11 4 4 39:18 37
3
Νέμαν
19 11 4 4 24:13 37
4
Ντιναμό Μινσκ
20 9 3 8 22:14 30
5
Τορπέντο Ζόντινο
19 8 6 5 25:21 30
6
Ενερτζέτικ-BGU
19 9 2 8 26:29 29
7
Ισλόκ
20 9 2 9 26:27 29
8
Ντιναμό Μπρεστ
18 9 2 7 32:22 29
9
Βιτέμπσκ
20 7 8 5 20:19 29
10
Ρουχ
19 6 8 5 26:20 26
11
Σλάβια Μοζίρ
19 6 5 8 26:36 23
12
Σλατσκ
19 6 3 10 21:31 21
13
Γκοροντέγια
19 5 4 10 17:30 19
14
Μινσκ
17 5 3 9 19:35 18
15
Σμολέβιτσι
19 3 5 11 20:34 14
16
Μπελσίνα
20 3 4 13 18:38 13
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 14:2 13
2
Νέμαν
5 3 2 0 3:0 11
3
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
4
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:3 8
5
Ντιναμό Μινσκ
5 2 1 2 2:2 7
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 1 2 7:7 7
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 1 2 10:4 7
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 7:7 7
9
Μπελσίνα
5 2 1 2 8:6 7
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 0 3 9:14 6
11
Ισλόκ
5 2 0 3 8:8 6
12
Μινσκ
5 1 2 2 5:11 5
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:14 5
14
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:12 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 5:10 4
16
Σλατσκ
5 1 0 4 4:10 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
10 7 2 1 16:6 23
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 2 2 21:5 20
3
Ισλόκ
10 6 2 2 16:10 20
4
Ντιναμό Μινσκ
10 6 1 3 9:4 19
5
Βιτέμπσκ
10 5 4 1 11:6 19
6
ΜΠΑΤΕ
10 5 3 2 17:7 18
7
Τορπέντο Ζόντινο
9 5 2 2 10:8 17
8
Ντιναμό Μπρεστ
9 5 1 3 18:12 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 1 4 17:19 13
10
Σλάβια Μοζίρ
9 3 3 3 12:14 12
11
Σλατσκ
10 3 3 4 12:13 12
12
Ρουχ
10 3 3 4 10:13 12
13
Σμολέβιτσι
10 3 2 5 16:20 11
14
Μινσκ
8 3 2 3 11:15 11
15
Γκοροντέγια
9 3 2 4 9:12 11
16
Μπελσίνα
10 1 2 7 7:20 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 5 5 0 14:4 20
2
ΜΠΑΤΕ
9 6 1 2 22:11 19
3
Ενερτζέτικ-BGU
10 5 1 4 9:10 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Νέμαν
9 4 2 3 8:7 14
6
Ντιναμό Μπρεστ
9 4 1 4 14:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
10 3 4 3 15:13 13
8
Ντιναμό Μινσκ
10 3 2 5 13:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
10 3 2 5 14:22 11
10
Βιτέμπσκ
10 2 4 4 9:13 10
11
Σλατσκ
9 3 0 6 9:18 9
12
Ισλόκ
10 3 0 7 10:17 9
13
Γκοροντέγια
10 2 2 6 8:18 8
14
Μπελσίνα
10 2 2 6 11:18 8
15
Μινσκ
9 2 1 6 8:20 7
16
Σμολέβιτσι
9 0 3 6 4:14 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;