Στοίχημα στο Smorgon — Ντιναμό Μινσκ

25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Smorgon
Ντιναμό Μινσκ
Γήπεδο: Yunost (Smarhon, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Pavel Shcherbachenya
τ 9 -19
Maksim Vysotskiy
τ 2 -8
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 10 0
Zadi Benito
α 8 0
Aleksandr Frantsev
α 7 0
Ben Aziz Dao
α 7 0
Vladislav Kaborda
α 7 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 6 0
Camara Yamoussa
μ 11 0
Evgeni Savostjanov
μ 10 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 10 1
Daniil Kopach
μ 9 1
Dmitri Ignatenko
μ 9 0
Sergey Bondarenko
μ 9 0
Andrey Shtygel
μ 6 0
Yan Senkevich
μ 6 0
Daniil Kovalev
μ 5 1
Vladimir Maslovskiy
μ 4 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 8 1
Leonid Khankevich
ε 7 0
Δε θα παίξουν
Artur Valikaev
μ 8 0
Artut Sagitov
ε 6 0
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 4 -2
Daniil Shapko
τ 0 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 11 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 10 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 9 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 6 1
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 3 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 2 0
Nikita Khalimonchik
α 0 0
Vladislav Kalinin
α 0 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 11 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 11 3
Roman Davyskiba
μ 10 2
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 10 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 8 0
Αντόν Πουτίλο
μ 7 1
Anton Susha
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 11 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 9 0
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 8 4
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 8 2
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 6 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 3 0
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 2
Evgeniy Pomazan
τ 7 -5

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Smorgon
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η
Ντιναμό Μινσκ
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
12 7 3 2 22:11 24
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 6 2 12:6 18
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 10:3 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
14
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
11
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;