Στοίχημα στο Smorgon — ΜΠΑΤΕ

11 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
11 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Smorgon
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: Yunost (Smarhon, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Pavel Shcherbachenya
τ 9 -19
Maksim Vysotskiy
τ 4 -11
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 12 0
Zadi Benito
α 10 0
Vladislav Kaborda
α 9 0
Aleksandr Frantsev
α 8 0
Ben Aziz Dao
α 8 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 7 2
Camara Yamoussa
μ 13 0
Evgeni Savostjanov
μ 12 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 12 1
Daniil Kopach
μ 11 1
Sergey Bondarenko
μ 11 0
Dmitri Ignatenko
μ 10 0
Andrey Shtygel
μ 8 0
Yan Senkevich
μ 8 0
Vladimir Maslovskiy
μ 6 0
Daniil Kovalev
μ 5 1
Λεονίντ Κοβέλ
ε 10 2
Leonid Khankevich
ε 8 0
ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 9 -7
Αντρέι Κούντραβετς
τ 4 -3
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 13 2
Πάβελ Ρίμπακ
α 12 1
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 11 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 10 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 8 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 4 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 4 0
Nikita Supranovich
α 2 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 13 0
Πάβελ Καράσιοφ
μ 13 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 12 5
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 10 2
Αλεξέι Νόσκο
μ 7 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 5 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 5 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 13 8
Νεμάνια Μίλιτς
ε 13 2
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 9 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 11 5
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 8 1
Αντόν Σαρόκα
ε 0 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Smorgon
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η
ΜΠΑΤΕ
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;