Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:1
Σλατσκ — Τορπέντο Ζόντινο Ο αγώνας έληξε 6 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
19 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Σλατσκ — Τορπέντο Ζόντινο

6 Ιουνίου 2020, 14:00 (EEST)
6 Ιουνίου 2020, 14:00 (EEST)
Διαιτητής: Sergei Gorayutin Γήπεδο: Haradski (Slutsk, Belarus)
Σλατσκ
1 : 1
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Τορπέντο Ζόντινο
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Σλατσκ

Vitali Pavlov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 10 -15
Ντένις Ομπραζόφ
α 10 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 9 0
Ρομάν Κριβούλκιν
α 6 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 5 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 10 2
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 10 4
Σοσλάν Τακουλόφ
μ 9 1
Γιούρι Κοζλόφ
μ 8 1
Μαράτ Μπουράεφ
μ 8 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 10 3
Αναπληρωματικοί
Ιλία Μπράνοβετς
τ 1 -1
Σουλειμάν Κοαντά
α 11 2
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 10 0
Γιούρι Τετερένκο
μ 8 0
Ντραμέιν Σαλού
μ 5 1
Άλαν Κορόεφ
ε 6 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 9 2
Εβγκένι Βέλικο
α 5 0
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 3 0
Vladislav Sychev
μ 0 0
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 1 -1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 11 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 11 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 8 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 4 0
Ράμος Γκάμπριελ
μ 10 3
Αντρέι Καχατουριάν
μ 9 2
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 9 1
Lipe Veloso
μ 8 3
Νικίτα Καπλένκο
μ 5 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 10 4
Αναπληρωματικοί
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 2 -4
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 4 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 10 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 7 1
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 3 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 11 0
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 8 -4
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 5 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 2 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 2 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 0 0
Ιλία Τζουγκίρ
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
57 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.80
3.30
2.40
1.87
1.83

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
21.09.19
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
2
11.05.19
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
21.10.18
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
03.06.18
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
06.08.17
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
1
:
1
10.04.17
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
08.08.16
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
2
:
0
10.04.16
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
09.08.15
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
0
:
0
19.04.15
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
11 8 1 2 23:10 25
Ενερτζέτικ-BGU
11 7 1 3 17:13 22
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 3 2 15:9 21
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 6 3 2 16:3 21
5
Σλατσκ
11 5 2 4 16:16 17
6
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 17:14 16
7
Ισλόκ
11 5 0 6 12:16 15
8
Σλάβια Μοζίρ
11 4 3 4 14:17 15
9
Ρουχ
11 3 5 3 9:10 14
10
Νέμαν
10 4 2 4 14:12 14
11
Βιτέμπσκ
11 3 5 3 11:13 14
12
Μινσκ
9 4 1 4 13:16 13
13
Ντιναμό Μινσκ
11 4 1 6 13:12 13
14
Γκοροντέγια
12 3 3 6 8:17 12
15
Σμολέβιτσι
11 1 4 6 11:17 7
16
Μπελσίνα
11 0 3 8 9:23 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 15:5 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 11:0 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 11:7 10
5
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 11:7 9
6
Νέμαν
5 3 0 2 11:8 9
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 7:7 8
8
Μινσκ
5 2 1 2 7:8 7
9
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
10
Βιτέμπσκ
5 0 4 1 7:8 4
11
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 4:6 4
12
Σλατσκ
5 1 1 3 4:8 4
13
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
14
Ισλόκ
5 1 0 4 3:9 3
15
Γκοροντέγια
5 0 2 3 4:11 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
7 5 0 2 11:7 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
4
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
8
Σλατσκ
6 2 2 2 9:8 8
9
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:4 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 8:10 7
11
Μινσκ
4 2 0 2 6:10 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 4:5 6
13
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
14
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 2:7 4
16
Μπελσίνα
6 0 2 4 5:12 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 0 2 15:9 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 9:4 9
5
Σλατσκ
5 3 0 2 7:8 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Ρουχ
6 2 3 1 6:4 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 7:7 8
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Μινσκ
5 2 1 2 7:6 7
11
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
12
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 7:8 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 3:6 4
14
Σμολέβιτσι
5 0 3 2 3:5 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
4 0 0 4 1:9 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;