Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:1
Σλατσκ — Ρουχ Ο αγώνας έληξε 23 Μαΐου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
5 Σεπτεμβρίου, 13:00

Στοίχημα στο Σλατσκ — Ρουχ

23 Μαΐου 2020, 16:30 (EEST)
23 Μαΐου 2020, 16:30 (EEST)
Διαιτητής: Ντενίς Σερμπακόφ Γήπεδο: Haradski (Slutsk, Belarus)
Σλατσκ
1 : 1
Ρουχ
Σλατσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ρουχ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σλατσκ

Vitali Pavlov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 8 -11
Ιλία Μπράνοβετς
τ 0 0
Σουλειμάν Κοαντά
α 8 2
Βιτάλι Τρουλίμπο
α 7 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 7 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 6 0
Σοσλάν Τακουλόφ
α 6 1
Εβγκένι Βέλικο
α 5 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 5 0
Ρομάν Κριβούλκιν
α 3 0
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 7 4
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 7 1
Γιούρι Κοζλόφ
μ 6 1
Γιούρι Τετερένκο
μ 6 0
Μαράτ Μπουράεφ
μ 6 0
Ντραμέιν Σαλού
μ 3 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 1 0
Vladislav Sychev
μ 0 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 8 2
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 7 3
Άλαν Κορόεφ
ε 5 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 0 0
Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 8 -5
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 0 0
Γουίλιαμ
α 8 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 7 0
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 6 0
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 6 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 6 1
Αλεξέι Κοφτούν
α 3 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 8 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 7 1
Ντένις Γκρετσίκο
μ 7 1
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 7 0
Παβέλ Σεντκό
μ 6 2
Gheorghe Andronic
μ 5 1
Μαξίμ Κιζ
μ 5 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 4 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 0 0
Savior Nvafor
μ 0 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 0 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 7 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 5 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 5 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 2 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 0 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 0 0

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.62
3.20
2.75
1.70
2.12

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Ρουχ
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
10 7 1 2 22:10 22
Τορπέντο Ζόντινο
10 5 3 2 13:8 18
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 5 3 2 15:3 18
4
Ενερτζέτικ-BGU
9 6 0 3 12:9 18
5
Σλατσκ
9 5 1 3 15:14 16
6
Ισλόκ
9 5 0 4 11:13 15
7
Ρουχ
9 3 4 2 7:5 13
8
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 1 5 13:13 13
9
Σλάβια Μοζίρ
10 3 3 4 11:15 12
10
Γκοροντέγια
10 3 3 4 7:11 12
11
Βιτέμπσκ
9 3 3 3 7:9 12
12
Ντιναμό Μινσκ
9 4 0 5 12:10 12
13
Νέμαν
9 3 2 4 12:12 11
14
Μινσκ
8 3 1 4 12:16 10
15
Σμολέβιτσι
9 0 4 5 6:14 4
16
Μπελσίνα
10 0 3 7 7:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 16:5 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 12:0 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 6:6 9
4
Σλατσκ
5 3 0 2 8:9 9
5
Ρουχ
5 2 3 0 6:3 9
6
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 8:5 9
7
Ισλόκ
5 3 0 2 6:7 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 9:6 8
9
Νέμαν
5 2 0 3 9:10 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 7:8 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:8 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:6 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 6:11 4
14
Γκοροντέγια
5 0 3 2 4:8 3
15
Σμολέβιτσι
5 0 2 3 5:11 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
6 5 0 1 10:5 15
2
ΜΠΑΤΕ
4 3 1 0 7:1 10
3
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
4
Τορπέντο Ζόντινο
4 3 1 0 6:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
4 3 0 1 7:3 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 6:3 9
8
Βιτέμπσκ
4 2 1 1 4:3 7
9
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 8:10 7
10
Σλατσκ
5 2 1 2 8:7 7
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 4:5 6
12
Ρουχ
4 1 2 1 2:2 5
13
Γκοροντέγια
4 1 1 2 2:5 4
14
Μινσκ
3 1 0 2 5:10 3
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 3:9 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 1 4 4:11 1
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 0 2 15:9 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 5:6 9
3
Σλατσκ
4 3 0 1 7:7 9
4
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 7:7 8
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 2 2 0 4:0 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 5:3 8
7
Γκοροντέγια
6 2 2 2 5:6 8
8
Μινσκ
5 2 1 2 7:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 7:10 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 0 2 5:3 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:6 5
12
Ντιναμό Μινσκ
4 1 0 3 6:7 3
13
Σμολέβιτσι
4 0 3 1 2:3 3
14
Νέμαν
4 0 1 3 1:6 1
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
3 0 0 3 1:8 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;