Στοίχημα στο Σλατσκ — Ισλόκ 6 Αυγούστου 2022

6 Αυγούστου 2022, 16:00
Σλατσκ
Ισλόκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιλία Μπράνοβετς
τ 12 -18
Aleksey Koltygin
τ 0 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 0 0
Nikita Bylinkin
α 12 0
Γιούρι Όστρουκ
α 11 1
Εβγκένι Βέλικο
α 10 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 9 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 9 0
Pavel Grechishko
α 8 1
Andrei Rum
α 2 0
Igor Zayats
α 0 0
Andriy Vyskrebentsev
μ 11 1
Arseni Kontsedailov
μ 11 3
Mikhail Sachkovki
μ 11 0
Ντμίτρι Γκιρς
μ 11 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 11 2
Σεργκέι Ρούσακ
μ 7 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Moussango Obounet
μ 4 0
Yao Assamoi Kouassi
μ 2 0
Maksim Sanets
ε 11 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 11 3
Roman Pileckiy
ε 4 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 1 0
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 8 -9
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -5
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 12 0
Vadim Pigas
α 12 0
Yvan Dibango
α 12 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 12 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 4 0
Maksim Kovel
α 3 0
Dmitri Lisakovich
μ 12 1
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 12 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 11 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 7 0
Ruslan Lisakovich
μ 6 0
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 12 3
Daniel Sosah
ε 11 4
Gleb Rovdo
ε 7 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 6 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
16.10.21
Ισλόκ
Σλατσκ
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
23.08.19
Ισλόκ
Σλατσκ
0
:
1
21.04.19
Σλατσκ
Ισλόκ
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
24.11.18
Σλατσκ
Ισλόκ
0
:
1
30.06.18
Ισλόκ
Σλατσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
22.10.17
Σλατσκ
Ισλόκ
1
:
3
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Η
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
Ισλόκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;