Στοίχημα στο Σλατσκ — Gomel

18 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
18 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Σλατσκ
Gomel
Γήπεδο: Haradski (Slutsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
25 Ιουλίου Σήμερα
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitri Kharitonov
τ 7 -13
Ιλία Μπράνοβετς
τ 7 -9
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 3 -7
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 12 0
Εβγκένι Βέλικο
α 12 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 10 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 9 0
Nikita Bylinkin
α 4 0
Jonathan John
α 0 0
Dmiytij Sasin
μ 16 3
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 16 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 16 1
Andrey Potapenko
μ 15 0
Valeri Bocherov
μ 15 1
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 14 0
Uriy Klochkov
μ 9 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 8 1
Mikhail Sachkovki
μ 6 0
Shota Gvazava
μ 6 0
Марат Бураев
μ 1 1
Stiven Alfred
ε 16 7
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 14 2
Arseni Kontsedailov
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Evgeni Apanasovich
ε 0 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 11 -10
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 5 -4
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Pavel Chikida
α 15 0
Ruslan Yudenkov
α 14 1
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 14 0
Γιούρι Πάντια
α 14 0
Igor Zayats
α 13 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 3 0
Artem Vaskov
μ 15 2
Vadim Pobudey
μ 15 4
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 15 1
Oleksandr Batyshchev
μ 14 0
Nikita Nekrasov
μ 13 2
Ντένις Λεβίτσκι
μ 12 1
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 11 3
Anton Susha
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 15 9
Dmitri Gomza
ε 14 4
Δε θα παίξουν
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
10.08.19
Gomel
Σλατσκ
3
:
4
06.04.19
Σλατσκ
Gomel
0
:
6
Πρέμιερ Λιγκ 2018
13.07.18
Σλατσκ
Gomel
0
:
1
31.03.18
Gomel
Σλατσκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
26.08.17
Σλατσκ
Gomel
1
:
0
30.04.17
Gomel
Σλατσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
25.10.15
Gomel
Σλατσκ
1
:
3
21.06.15
Σλατσκ
Gomel
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
30.06.14
Σλατσκ
Gomel
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
24.07.21
Νέμαν
Σλατσκ
Η
16.07.21
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Ν
27.06.21
Ρουχ
Σλατσκ
Η
18.06.21
Σλατσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Η
16.05.21
Σλατσκ
Μινσκ
Ι
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Η
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
23.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
16.04.21
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Ι
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
21.03.21
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
Gomel
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Ν
17.07.21
Gomel
Ρουχ
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Ν
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Ν
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ντιναμό Μινσκ
17 11 2 4 32:12 35
4
Ρουχ
17 9 6 2 25:12 33
5
Gomel
16 9 4 3 32:14 31
6
Ντιναμό Μπρεστ
16 5 9 2 19:10 24
7
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 20:15 23
8
Μινσκ
16 5 6 5 22:26 21
9
Ενερτζέτικ-BGU
16 5 5 6 21:21 20
10
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
11
Ισλόκ
16 4 5 7 20:26 17
12
Σλατσκ
17 3 5 9 18:30 14
13
Νέμαν
17 2 6 9 13:25 12
14
Σλάβια Μοζίρ
16 2 4 10 17:32 10
15
Smorgon
16 1 5 10 12:36 8
16
Sputnik
17 2 1 14 12:43 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 1 1 9:4 10
5
Ρουχ
5 2 3 0 3:1 9
6
Μινσκ
5 2 2 1 7:6 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 10:9 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 8:5 7
9
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:7 5
10
Νέμαν
5 1 2 2 5:7 5
11
Ισλόκ
5 0 4 1 4:6 4
12
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
13
Smorgon
5 0 4 1 8:9 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 7:12 3
15
Sputnik
5 1 0 4 6:14 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 2 3 6:12 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
9 7 2 0 17:2 23
4
Ντιναμό Μινσκ
9 6 0 3 16:6 18
5
Gomel
7 5 2 0 16:2 17
6
Βιτέμπσκ
8 3 5 0 10:2 14
7
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
8
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
14
Νέμαν
9 1 3 5 8:13 6
15
Smorgon
6 1 2 3 7:10 5
16
Sputnik
8 1 0 7 6:25 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 16:6 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
3
Gomel
9 4 2 3 16:12 14
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
5
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
6
Μινσκ
9 3 2 4 9:13 11
7
Ρουχ
8 2 4 2 8:10 10
8
Βιτέμπσκ
9 2 3 4 10:13 9
9
Ισλόκ
8 2 3 3 13:15 9
10
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:12 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
9 0 2 7 3:15 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;