Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Σλατσκ — Μινσκ

12 Σεπτεμβρίου 2020, 13:00 (EEST)
12 Σεπτεμβρίου 2020, 13:00 (EEST)
Σλατσκ
Μινσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σλατσκ

Alexander Konchyts
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 14 -22
Ιλία Μπράνοβετς
τ 2 -4
Σουλειμάν Κοαντά
α 15 2
Ντένις Ομπραζόφ
α 14 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 12 0
Ρομάν Κριβούλκιν
α 10 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 9 0
Εβγκένι Βέλικο
α 7 0
Andrei Rum
α 0 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 14 3
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 14 4
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 12 0
Γιούρι Τετερένκο
μ 12 0
Γιούρι Κοζλόφ
μ 11 1
Μαράτ Μπουράεφ
μ 11 0
Σοσλάν Τακουλόφ
μ 11 1
Ντραμέιν Σαλού
μ 10 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 6 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 14 5
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 12 2
Άλαν Κορόεφ
ε 10 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 1 0
Evgeni Apanasovich
ε 0 0
Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 10 -22
Σεργκέι Βερέμκο
τ 3 -3
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 13 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 11 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 11 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 10 1
Γιούρι Όστρουκ
α 7 0
Dmitri Zinovich
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 10 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 9 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 8 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 6 1
Ilya Alekseevich
μ 5 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 1 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 13 2
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 12 5
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 9 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.11.19
Μινσκ
Σλατσκ
1
:
0
23.06.19
Σλατσκ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
22.09.18
Σλατσκ
Μινσκ
0
:
1
11.05.18
Μινσκ
Σλατσκ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
10.09.17
Μινσκ
Σλατσκ
1
:
1
06.05.17
Σλατσκ
Μινσκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
30.10.16
Σλατσκ
Μινσκ
0
:
1
15.05.16
Μινσκ
Σλατσκ
5
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
16.08.15
Σλατσκ
Μινσκ
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Η
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Μινσκ
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
5
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
6
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
14
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: