Στοίχημα στο Σλατσκ — Ενερτζέτικ-BGU 20 Αυγούστου 2022

20 Αυγούστου 2022, 16:00
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιλία Μπράνοβετς
τ 10 -12
Aleksey Koltygin
τ 0 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 0 0
Nikita Bylinkin
α 10 0
Γιούρι Όστρουκ
α 9 1
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 8 0
Εβγκένι Βέλικο
α 8 0
Pavel Grechishko
α 7 1
Ντένις Ομπραζόφ
α 7 0
Andrei Rum
α 2 0
Andriy Vyskrebentsev
μ 9 1
Arseni Kontsedailov
μ 9 3
Mikhail Sachkovki
μ 9 0
Ντμίτρι Γκιρς
μ 9 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 9 2
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Σεργκέι Ρούσακ
μ 6 0
Moussango Obounet
μ 2 0
Yao Assamoi Kouassi
μ 1 0
Maksim Sanets
ε 9 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 9 3
Roman Pileckiy
ε 4 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 1 0
Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 10 -8
Stanislav Kleshchuk
τ 1 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Abdulkodir Husanov
α 11 2
Yaroslav Makushinskiy
α 11 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 11 0
Pavel Pashevich
α 10 0
Ilya Lukashevich
α 6 0
Andrey Rylach
μ 11 1
Daniil Silinskiy
μ 11 0
Shokhrukh Abdurakhmonov
μ 11 1
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 11 5
Maksim Samotoi
μ 8 0
Maksim Omelyanchuk
μ 4 0
Konstantin Malitskiy
μ 3 0
Abbosbek Jumakulov
μ 1 0
Albert Mikhailov
μ 1 0
Ilya Grishchenko
ε 11 1
Roman Paparyga
ε 11 2
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 11 12
Maksim Kunski
ε 6 0
Miroslav Khlebosolov
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
03.10.21
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
01.11.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.07.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
0
:
1
31.03.19
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Η
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
Ενερτζέτικ-BGU
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 1 2 24:8 25
Ντιναμό Μινσκ
12 7 4 1 19:11 25
ΜΠΑΤΕ
11 7 3 1 19:5 24
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
5
Ισλόκ
12 5 4 3 18:15 19
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
9
Gomel
11 4 3 4 14:14 15
10
Σλατσκ
11 3 6 2 14:14 15
11
Μπελσίνα
12 3 5 4 16:18 14
12
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 2 5 11:15 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 1 4 7 8:18 7
15
Dnepr
11 1 2 8 9:23 5
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 10:1 12
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:7 10
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 6:4 10
4
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 5:2 8
7
Μπελσίνα
5 2 2 1 9:7 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 6:7 7
10
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
11
Gomel
5 1 3 1 5:5 6
12
Σλατσκ
5 1 3 1 7:7 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 7:9 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:10 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:6 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
8
ΜΠΑΤΕ
3 2 0 1 4:3 6
9
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
10
Gomel
4 2 0 2 4:4 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
13
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Τορπέντο Ζόντινο
7 3 1 3 6:8 10
6
Σλατσκ
5 2 3 0 7:4 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;