Στοίχημα στο Σλατσκ — Ενερτζέτικ-BGU

2 Οκτωβρίου 2021, 16:00
2 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: Haradski (Slutsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitri Kharitonov
τ 7 -13
Ιλία Μπράνοβετς
τ 7 -9
Ιλία Ραστσένια
α 13 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 9 0
Εβγκένι Βέλικο
α 9 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 9 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 7 0
Nikita Bylinkin
α 2 0
Andrei Rum
α 0 0
Jonathan John
α 0 0
Dmiytij Sasin
μ 13 2
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 13 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 13 1
Andrey Potapenko
μ 12 0
Valeri Bocherov
μ 12 1
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 11 0
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 8 1
Mikhail Sachkovki
μ 6 0
Shota Gvazava
μ 6 0
Uriy Klochkov
μ 6 0
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 6 0
Stiven Alfred
ε 13 5
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 12 1
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladislav Rusanov
τ 6 -5
Ντένις Σαντόφσκι
τ 4 -9
Artem Makavchik
τ 3 -2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 13 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 12 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 12 1
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 11 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 5 0
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Egor Strelkovsky
α 1 0
Andrey Rylach
μ 13 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 13 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 13 5
Maksim Omelyanchuk
μ 12 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 11 0
Mikhail Bashilov
μ 10 1
Ramzy Yussif
μ 9 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 9 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Mamadou Diallo
μ 2 0
Artem Jurko
μ 1 0
Konstantin Malitskiy
μ 0 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 13 2
Bakdaulet Zulfikarov
ε 4 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
01.11.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.07.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
0
:
1
31.03.19
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
18.06.21
Σλατσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Η
16.05.21
Σλατσκ
Μινσκ
Ι
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Η
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
23.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
16.04.21
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Ι
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
21.03.21
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
Ενερτζέτικ-BGU
17.06.21
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ν
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;