Σλατσκ
17 Σεπτεμβρίου
0
:
0
Μπελσίνα
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Σλατσκ — Μπελσίνα 17 Σεπτεμβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
09.09.22
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ι
02.09.22
Σλατσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
27.08.22
Μινσκ
Σλατσκ
Η
20.08.22
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
12.08.22
Νέμαν
Σλατσκ
Η
06.08.22
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
29.07.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Η
17.07.22
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Η
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Η
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
Μπελσίνα
11.09.22
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.09.22
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
Ι
27.08.22
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ι
20.08.22
Gomel
Μπελσίνα
Ν
14.08.22
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ι
06.08.22
Dnepr Mogilev
Μπελσίνα
Η
18.07.22
Μπελσίνα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
08.07.22
Σλάβια Μοζίρ
Μπελσίνα
Η
02.07.22
Μπελσίνα
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Ν
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Η
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι

Μεταξύ τους αγώνες: Σλατσκ — Μπελσίνα

Πρέμιερ Λιγκ 2022
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
06.08.20
Μπελσίνα
Σλατσκ
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Πρέμιερ Λιγκ 2016
06.11.16
Μπελσίνα
Σλατσκ
0
:
0
19.06.16
Σλατσκ
Μπελσίνα
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
27.09.15
Σλατσκ
Μπελσίνα
0
:
0
31.05.15
Μπελσίνα
Σλατσκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
01.11.14
Σλατσκ
Μπελσίνα
3
:
1
20.09.14
Μπελσίνα
Σλατσκ
2
:
1
05.07.14
Σλατσκ
Μπελσίνα
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ενερτζέτικ-BGU
21 13 5 3 37:18 44
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
21 13 4 4 36:13 43
Ντιναμό Μινσκ
21 12 7 2 34:16 43
4
ΜΠΑΤΕ
22 11 8 3 37:16 41
5
Ισλόκ
21 10 4 7 35:26 34
6
Μινσκ
21 10 3 8 34:34 33
7
Τορπέντο Ζόντινο
21 9 5 7 28:23 32
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Νέμαν
21 6 10 5 28:28 28
10
Σλάβια Μοζίρ
21 7 5 9 28:33 26
11
Μπελσίνα
21 5 8 8 29:33 23
12
Σλατσκ
21 5 7 9 22:32 22
13
Βιτέμπσκ
22 4 7 11 22:33 19
14
Ντιναμό Μπρεστ
20 4 6 10 16:27 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
21 3 4 14 13:33 13
16
Dnepr
21 3 3 15 20:53 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 2 0 10:2 11
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 11:4 11
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 7:2 11
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 8:3 10
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 4:4 8
7
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 9:5 8
8
Μινσκ
5 2 1 2 6:9 7
9
Μπελσίνα
5 1 3 1 8:7 6
10
Νέμαν
5 1 2 2 6:7 5
11
Σλατσκ
5 1 1 3 3:5 4
12
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
13
Σλάβια Μοζίρ
5 0 3 2 2:5 3
14
Ισλόκ
5 1 0 4 8:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:18 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 1:9 0
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
11 7 1 3 17:14 22
2
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
4
ΜΠΑΤΕ
11 5 3 3 18:11 18
5
Νέμαν
10 5 3 2 14:11 18
6
Ντιναμό Μινσκ
10 4 5 1 17:8 17
7
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
8
Τορπέντο Ζόντινο
10 3 4 3 16:12 13
9
Σλατσκ
10 3 3 4 13:16 12
10
Σλάβια Μοζίρ
11 3 3 5 15:18 12
11
Ισλόκ
10 3 3 4 14:14 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Μπελσίνα
11 2 3 6 9:17 9
15
Ντιναμό Μπρεστ
10 1 5 4 9:14 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
2
Ενερτζέτικ-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 7 3 1 23:7 24
4
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
5
Ισλόκ
11 7 1 3 21:12 22
6
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 1 4 12:11 19
7
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
8
Σλάβια Μοζίρ
10 4 2 4 13:15 14
9
Μπελσίνα
10 3 5 2 20:16 14
10
Μινσκ
10 3 2 5 17:20 11
11
Νέμαν
11 1 7 3 14:17 10
12
Σλατσκ
11 2 4 5 9:16 10
13
Ντιναμό Μπρεστ
10 3 1 6 7:13 10
14
Βιτέμπσκ
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 1 2 7 4:16 5
16
Dnepr
10 0 3 7 8:22 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιλία Μπράνοβετς
τ 21 -32
Aleksey Koltygin
τ 0 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 0 0
Nikita Bylinkin
α 21 0
Γιούρι Όστρουκ
α 19 1
Εβγκένι Βέλικο
α 17 1
Pavel Grechishko
α 16 1
Ντένις Ομπραζόφ
α 15 0
Igor Zayats
α 6 0
Andrei Rum
α 3 0
Igor Hair
α 2 0
Ντμίτρι Γκιρς
μ 20 1
Mikhail Sachkovki
μ 19 0
Andriy Vyskrebentsev
μ 18 1
Arseni Kontsedailov
μ 18 4
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 16 2
Moussango Obounet
μ 13 2
Σεργκέι Ρούσακ
μ 13 0
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 8 1
Yaroslav Yarockiy
μ 7 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Anton Susha
μ 5 0
Andrei Kren
μ 4 0
Yao Assamoi Kouassi
μ 2 0
Ivan Mikhnyuk
μ 0 0
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 18 5
Maksim Sanets
ε 12 2
Aliu Lukuman
ε 4 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 1 0
Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 16 -25
Ivan Sanko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Egor Troyakov
α 21 3
Dmitri Zinovich
α 20 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 18 1
Kirill Rodionov
α 16 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 14 0
Nikita Sokolovski
α 9 1
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 21 2
Musa Isah
μ 20 2
Dmitri Velisevich
μ 18 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 18 9
Mikhail Kolyadko
μ 13 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 3 0
Nikita Solonovich
μ 1 0
Sagir Abdulmajeed
μ 1 0
Islam Chesnokov
ε 20 3
Dmitri Gomza
ε 19 5
Dmitry Vashkevich
ε 16 0
Vladislav Nuriev
ε 6 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Aleksej Matyah
ε 3 0
Ilya Beloous
ε 3 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;