Στοίχημα στο Σλάβια Μοζίρ — Ισλόκ 1 Οκτωβρίου 2022

1 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Danila Sokol
τ 10 -15
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 2 -5
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 0 0
Georgi Bugulov
α 11 1
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 11 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 11 1
Ιλία Ρούτσκι
α 10 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 4 1
Αντρέι Τσουκλέι
α 3 0
Cristian Dros
μ 12 1
Valeri Potorocha
μ 12 1
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 12 3
Юрий Ловец
μ 12 2
Αντρέι Αλσάνικ
μ 11 1
Vladimir Yesin
μ 8 0
Vladislav Poloz
μ 5 0
Gbenga Opamoye
μ 2 0
Owona Essogo
ε 12 1
Αντρέι Κομπέτς
ε 12 4
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 12 4
Αρτέμ Πετρένκο
ε 5 0
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 8 -9
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -5
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 12 0
Vadim Pigas
α 12 0
Yvan Dibango
α 12 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 12 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 4 0
Maksim Kovel
α 3 0
Dmitri Lisakovich
μ 12 1
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 12 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 11 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 7 0
Ruslan Lisakovich
μ 6 0
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 12 3
Daniel Sosah
ε 11 4
Gleb Rovdo
ε 7 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 6 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
18.07.21
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
01.08.20
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.11.19
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
2
:
0
07.07.19
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.09.17
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
1
:
0
21.05.17
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2016
15.10.16
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
2
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλάβια Μοζίρ
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
Ισλόκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;