Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
2:1
Σλάβια Μοζίρ — Σμολέβιτσι Ο αγώνας έληξε 19 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
3 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Σλάβια Μοζίρ — Σμολέβιτσι

19 Ιουνίου 2020, 17:00 (EEST)
19 Ιουνίου 2020, 17:00 (EEST)
Διαιτητής: Sergey Chistov Γήπεδο: Unost' (Mozyr, Belarus)
Σλάβια Μοζίρ
2 : 1
Σμολέβιτσι
Σλάβια Μοζίρ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Σμολέβιτσι
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 1 -1
Γιούρι Πάντια
α 11 0
Βλάντισλαβ Ζουκ
α 10 1
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 10 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 9 1
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 6 0
Γκλεμπ Σεφτσένκο
μ 8 0
Μαξίμ Σλιούσαρ
μ 6 2
Αλεξάντρ Κοτλιάροφ
ε 13 1
Φράνσις Ναρ
ε 13 4
Νικίτα Μελνικόφ
ε 7 2
Αναπληρωματικοί
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Βάλερι Σένκο
μ 7 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 0 0
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 9 0
Ντένις Τετέ
ε 7 0
Δε θα παίξουν
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 13 0
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 12 -20
Ιγκόρ Ποταπόφ
α 11 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
μ 9 0
Αντρέι Τσουκλέι
μ 8 3
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 6 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 3 0
Ντμίτρι Κρικοσέεβ
ε 1 0
Τζέιμς Κοτέι
μ 0 0
Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 6 -6
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
α 12 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 11 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 10 1
Αρσένι Μπονταρένκο
α 7 0
Ιβάν Βασίλενοκ
α 4 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 12 2
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 12 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 11 1
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 11 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 7 0
Αναπληρωματικοί
Dmitry Syrovatski
τ 0 0
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 10 0
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 7 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 7 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 4 1
Σεργκέι Ρούσακ
μ 1 0
Ιβάν Βέρας
ε 10 0
Δε θα παίξουν
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
ε 11 3
Αλεξάντρ Φλιτσόφ
τ 6 -13
Ιλία Ραστσένια
α 6 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
7 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.02
3.25
3.60
1.59
2.22

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλάβια Μοζίρ
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Ν
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
Σμολέβιτσι
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 3 2 27:14 27
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 7 4 2 19:5 25
Ντιναμό Μπρεστ
13 7 1 5 25:15 22
4
Τορπέντο Ζόντινο
13 6 4 3 16:12 22
5
Ενερτζέτικ-BGU
13 7 1 5 17:15 22
6
Νέμαν
12 6 2 4 19:13 20
7
Ντιναμό Μινσκ
13 6 1 6 18:12 19
8
Ισλόκ
13 6 1 6 14:17 19
9
Βιτέμπσκ
13 4 6 3 14:15 18
10
Σλατσκ
13 5 3 5 17:20 18
11
Ρουχ
13 3 6 4 10:12 15
12
Σλάβια Μοζίρ
13 4 3 6 15:21 15
13
Γκοροντέγια
13 4 3 6 11:17 15
14
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
15
Σμολέβιτσι
12 1 4 7 11:19 7
16
Μπελσίνα
13 1 3 9 10:27 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 10:2 13
2
Νέμαν
5 4 0 1 12:6 12
3
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 11:5 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:2 10
5
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:7 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 7:8 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 8:7 7
8
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:7 7
9
Ισλόκ
5 1 1 3 3:5 4
10
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
11
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
12
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 5:9 4
14
Μπελσίνα
5 1 1 3 4:12 4
15
Ρουχ
5 0 3 2 3:7 3
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:9 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 10:3 14
3
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
6
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 7:4 12
7
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:7 10
8
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
9
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
10
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
11
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
12
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
13
Σλάβια Μοζίρ
6 1 3 2 5:8 6
14
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 3 0 7:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
4
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
5
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
6
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
7
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
9
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
10
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
11
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
12
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
13
Νέμαν
6 2 1 3 6:7 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
6 0 3 3 3:7 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;