Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Σλάβια Μοζίρ — Ενερτζέτικ-BGU

10 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
10 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 12 -20
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 4 -8
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Γιούρι Πάντια
α 14 0
Βλάντισλαβ Ζουκ
α 13 1
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 13 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 12 1
Ιγκόρ Ποταπόφ
α 12 0
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 7 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 7 0
Victor Mudrac
α 0 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 15 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
μ 11 0
Γκλεμπ Σεφτσένκο
μ 11 1
Μαξίμ Σλιούσαρ
μ 9 5
Αντρέι Τσουκλέι
μ 8 3
Μαξίμ Μιακίς
μ 3 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 1 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 1 0
Φράνσις Ναρ
ε 16 4
Αλεξάντρ Κοτλιάροφ
ε 15 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 10 0
Νικίτα Μελνικόφ
ε 10 2
Ντένις Τετέ
ε 9 1
Ντμίτρι Κρικοσέεβ
ε 1 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Ντένις Σαντόφσκι
τ 8 -7
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 16 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 14 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 13 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 11 1
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
German Osnov
α 0 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 16 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 16 0
Νταβίντ Τε
μ 15 3
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 13 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 12 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 12 2
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 12 3
Βίκτορ Ντίας
μ 1 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Mikhail Bashilov
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 16 2
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 14 9
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 11 0
Αμφίβολοι
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
15.09.19
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
2
05.05.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
1
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλάβια Μοζίρ
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Ν
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Ν
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
Ενερτζέτικ-BGU
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;