Στοίχημα στο Σλάβια Μοζίρ — Ντιναμό Μινσκ

28 Νοεμβρίου 2021, 15:00
28 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Γήπεδο: Unost' (Mozyr, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 10 -18
Maksim Shishlov
τ 1 -2
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 11 1
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 11 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 10 0
Ιλία Ρούτσκι
α 9 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
α 8 0
Ilya Shabanov
α 5 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 1 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 1 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 11 2
Φράνσις Ναρ
μ 10 3
Βλάντισλαβ Ζουκ
μ 8 0
Αντρέι Αλσάνικ
μ 7 0
Αντρέι Τσουκλέι
μ 5 1
Marko Stojanovic
μ 3 0
leo njengo
μ 3 0
Ali Nasser
μ 1 0
Aleksandr Dygun
μ 0 0
Islam Tlupov
ε 11 0
Ντένις Τετέ
ε 11 1
Μαξίμ Σλιούσαρ
ε 10 2
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 9 0
Νικίτα Μελνικόφ
ε 9 1
Vladislav Poloz
ε 2 0
Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 4 -2
Daniil Shapko
τ 0 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 11 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 10 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 9 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 6 1
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 3 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 2 0
Nikita Khalimonchik
α 0 0
Vladislav Kalinin
α 0 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 11 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 11 3
Roman Davyskiba
μ 10 2
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 10 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 8 0
Αντόν Πουτίλο
μ 7 1
Anton Susha
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 11 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 9 0
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 8 4
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 8 2
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 6 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 3 0
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 2
Evgeniy Pomazan
τ 7 -5

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
08.11.20
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
30.10.19
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
31.03.19
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
22.10.17
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
0
:
0
04.06.17
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2016
27.11.16
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
03.07.16
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
26.10.15
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
2
:
0
22.06.15
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
2
:
4
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλάβια Μοζίρ
11.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Η
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Ν
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ν
17.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
Ντιναμό Μινσκ
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
12 7 3 2 22:11 24
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 6 2 12:6 18
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 10:3 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
14
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
11
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;