Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ — Ρουχ Ο αγώνας έληξε 21 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
3 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Σαχτάρ Σόλιγκορσκ — Ρουχ

21 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
21 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
Διαιτητής: Anton Lashuk Γήπεδο: Stroitel (Soligorsk, Belarus)
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 : 1
Ρουχ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ρουχ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Yuriy Vernidub
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξάντερ Γκούτορ
τ 13 -5
Ίγκορ Μπίρκο
α 9 0
Νίκολα Άντιτς
α 9 0
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 9 0
Ζάρια Λαμπούλιτς
α 1 0
Γιούρι Κέντις
μ 13 0
Σεργκέι Μπαλανόβιτς
μ 12 1
Τζούλιους Ζόκε
μ 10 0
Γκιόργκι Ντιασαμίτζε
μ 7 1
Βιτάλι Λιζάκοβιτς
ε 13 6
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 12 1
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Τσεσνόφσκι
τ 0 0
Viktor Sotnikov
α 1 0
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 13 5
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 1 0
Makar Litskevich
μ 0 0
Ντάρκο Μποντούλ
ε 13 2
Άζντρεν Λουλάκου
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 11 0
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 10 0
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 5 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 4 1
Τιν Βούκματιτς
α 4 0
Λάσα Σινταγκόριτζε
μ 3 0
Αρτιόμ Αρκιπόβ
ε 0 0
Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 4 -7
Ιλία Κολπατσούκ
α 11 1
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 11 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 13 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 12 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 11 2
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 10 0
Μαξίμ Κιζ
μ 6 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 2 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 12 2
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 8 0
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 6 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 0 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 4 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 3 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 11 0
Παβέλ Σεντκό
μ 11 2
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 10 0
Γουίλιαμ
α 9 0
Gheorghe Andronic
μ 8 1
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 4 1
Βλάντισλαβ Σούμποβιτς
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
41 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.22
5.90
11.00
2.07
1.68

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Ν
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Η
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
04.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Ρουχ
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
14 9 3 2 29:14 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 7 4 2 19:5 25
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 28:16 25
4
Νέμαν
13 7 2 4 20:13 23
5
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 18:14 23
6
Ενερτζέτικ-BGU
14 7 2 5 17:15 23
7
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 15:15 21
8
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:12 20
9
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
10
Σλατσκ
14 5 3 6 17:21 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 5 3 6 17:22 18
12
Ρουχ
13 3 6 4 10:12 15
13
Γκοροντέγια
14 4 3 7 12:20 15
14
Μινσκ
12 4 1 7 14:24 13
15
Σμολέβιτσι
13 1 4 8 12:21 7
16
Μπελσίνα
14 1 3 10 10:29 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 11:2 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 10:2 13
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 16:6 12
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 10:5 11
5
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:6 9
6
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 6:2 8
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 7:8 7
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 6:9 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 5:6 5
10
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
11
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:7 4
12
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Ρουχ
5 0 3 2 3:7 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:13 3
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 10:3 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
6
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
8
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
9
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:7 10
10
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
11
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
12
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
13
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
14
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 3 0 7:2 12
4
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
5
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
6
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
7
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
8
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
9
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
10
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
11
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
12
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
13
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;