Στοίχημα στο Σαχτάρ Σόλιγκορσκ — Gomel

28 Νοεμβρίου 2021, 15:00
28 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Γήπεδο: Stroitel (Soligorsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Roman Grygorchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντερ Γκούτορ
τ 9 -4
Σεργκέι Τσέρνικ
τ 2 -1
Igor Malashchitskiy
τ 0 0
Γκλεμπ Σεφτσένκο
α 11 1
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 10 1
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 9 2
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 8 0
Νίκολα Άντιτς
α 6 1
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 3 0
Αντρέι Μακαρένκο
α 1 0
Γιούρι Κέντις
μ 11 3
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 11 0
Eze Okeuhie
μ 10 1
Νικίτα Κόρζουν
μ 9 0
Τζούλιους Ζόκε
μ 9 1
Βαλόν Αχμέντι
μ 8 1
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 7 0
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
μ 6 1
Viktor Sotnikov
μ 5 0
Γκιόργκι Ντιασαμίτζε
μ 2 0
Didine Djouhary
μ 0 0
Dembo Darboe
ε 11 11
Roman Debelko
ε 6 2
Shakhzod Ubaydullaev
ε 3 0
Sunday Akinbule
ε 2 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 10 -10
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 1 0
Pavel Chikida
α 11 0
Igor Zayats
α 10 0
Ruslan Yudenkov
α 10 1
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 10 0
Γιούρι Πάντια
α 10 0
Pavel Pashevich
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 2 0
Artem Vaskov
μ 11 1
Vadim Pobudey
μ 11 3
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 11 1
Oleksandr Batyshchev
μ 10 0
Nikita Nekrasov
μ 9 2
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 9 2
Ντένις Λεβίτσκι
μ 9 1
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 7 1
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 11 7
Dmitri Gomza
ε 10 4

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
25.08.19
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
3
:
1
21.04.19
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
06.10.18
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
3
27.05.18
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
07.08.17
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
0
09.04.17
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
23.08.15
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
4
:
1
04.05.15
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2014
08.11.14
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
3
:
0
28.09.14
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12.06.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Ν
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
15.05.21
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ν
17.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Ν
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Ν
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Ν
Gomel
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
4
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
5
Ρουχ
11 6 3 2 19:11 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 4 5 2 11:5 17
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 3 4 12:15 15
11
Ισλόκ
11 4 1 6 16:20 13
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 9:4 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 9:7 8
9
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Ισλόκ
5 1 1 3 7:10 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
6 4 2 0 12:2 14
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
11
Ισλόκ
6 2 0 4 5:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
2
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
3
Ντιναμό Μπρεστ
6 3 2 1 9:3 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 6:8 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;