Στοίχημα στο Σαχτάρ Σόλιγκορσκ — Ενερτζέτικ-BGU 17 Σεπτεμβρίου 2022

17 Σεπτεμβρίου 2022, 17:00
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU

Συνθέσεις

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Sergey Tashuev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 9 -7
Σεργκέι Τσέρνικ
τ 7 -2
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 1 -1
Γκλεμπ Σεφτσένκο
α 15 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
α 14 0
Νίκολα Άντιτς
α 11 1
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 11 2
Милош Шатара
α 8 1
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 7 0
Denis Gruzhevskiy
α 3 0
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 3 0
Luka Simunovic
α 1 0
Βαλόν Αχμέντι
μ 14 1
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 14 3
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 10 0
Zaim Divanovic
μ 9 0
Νικίτα Κόρζουν
μ 9 0
Roman Davyskiba
μ 7 0
Ardit Krymi
μ 3 0
Vitor Feijão
μ 2 0
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 15 2
Μαξίμ Σκάβις
ε 15 5
Ilya Cherniak
ε 13 5
Andrey Solovey
ε 12 1
Egor Karpickiy
ε 4 0
Euloge Placca Fessou
ε 4 1
Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 15 -14
Stanislav Kleshchuk
τ 1 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Abdulkodir Husanov
α 16 2
Yaroslav Makushinskiy
α 16 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 16 0
Pavel Pashevich
α 14 0
Ilya Lukashevich
α 11 0
Aleksey Semenov
α 2 0
Artem Turich
α 2 1
Zaurbek Kokaev
α 1 0
Andrey Rylach
μ 16 1
Daniil Silinskiy
μ 16 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 15 5
Maksim Samotoi
μ 8 0
Maksim Omelyanchuk
μ 6 0
Beka Gvaradze
μ 4 0
Konstantin Malitskiy
μ 3 0
Maksim Burko
μ 2 0
Albert Mikhailov
μ 1 0
Ivan Ageev
μ 1 0
Bagdat Zhienbay
μ 0 0
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 16 16
Ilya Grishchenko
ε 15 1
Roman Paparyga
ε 15 2
Maksim Kunski
ε 7 0
Miroslav Khlebosolov
ε 5 0
Danil Chul
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
22.09.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
25.10.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.09.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1
:
2
27.04.19
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
3
:
4

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15.08.22
Dnepr Mogilev
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
29.07.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
24.07.22
Σλάβια Μοζίρ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
18.07.22
Μπελσίνα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Ν
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Dnepr Mogilev
Ν
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Ενερτζέτικ-BGU
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.08.22
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
27.06.22
Ενερτζέτικ-BGU
Dnepr Mogilev
Ι
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
17 9 6 2 33:12 33
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
16 10 3 3 28:10 33
Ισλόκ
17 9 4 4 28:20 31
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 4 3 29:14 31
5
Ντιναμό Μινσκ
15 9 4 2 24:14 31
6
Μινσκ
17 9 2 6 30:25 29
7
Gomel
17 8 4 5 23:18 28
8
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 3 7 21:19 24
9
Νέμαν
16 5 8 3 22:21 23
10
Σλάβια Μοζίρ
17 7 2 8 26:29 23
11
Σλατσκ
17 4 6 7 19:28 18
12
Μπελσίνα
17 4 6 7 23:28 18
13
Arsenal Dzerzhinsk
17 3 4 10 12:25 13
14
Βιτέμπσκ
17 2 5 10 13:28 11
15
Ντιναμό Μπρεστ
16 2 4 10 11:26 10
16
Dnepr
17 2 3 12 17:42 9
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
2
Ισλόκ
5 4 0 1 10:5 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 9:5 10
4
Μινσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 10:3 10
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 3 1 5:6 6
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 10:7 6
9
Νέμαν
5 1 3 1 5:7 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 2 0 3 4:7 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 4:7 6
13
Μπελσίνα
5 1 1 3 7:10 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 5:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 7:18 3
16
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
9 6 1 2 15:9 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 5 0 2 10:3 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
Νέμαν
8 4 3 1 11:8 15
6
ΜΠΑΤΕ
8 4 2 2 16:8 14
7
Ισλόκ
9 3 3 3 12:11 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 14:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
9 3 2 4 14:15 11
10
Ντιναμό Μινσκ
7 2 4 1 10:8 10
11
Σλατσκ
8 2 3 3 11:14 9
12
Μπελσίνα
9 2 2 5 8:14 8
13
Arsenal Dzerzhinsk
9 2 2 5 8:13 8
14
Βιτέμπσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
9 2 0 7 10:26 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 6:13 4
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 7 0 1 14:6 21
2
Ισλόκ
8 6 1 1 16:9 19
3
ΜΠΑΤΕ
9 5 4 0 17:4 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 3 1 18:7 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
7 5 1 1 13:7 16
6
Gomel
9 3 4 2 11:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
9 4 1 4 7:9 13
8
Σλάβια Μοζίρ
8 4 0 4 12:14 12
9
Μπελσίνα
8 2 4 2 15:14 10
10
Μινσκ
8 3 1 4 15:16 10
11
Σλατσκ
9 2 3 4 8:14 9
12
Νέμαν
8 1 5 2 11:13 8
13
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 0 6 5:13 6
14
Βιτέμπσκ
9 1 2 6 7:15 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
16
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;