Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:1
Ρουχ — Βιτέμπσκ Ο αγώνας έληξε 14 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
26 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ρουχ — Βιτέμπσκ

14 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
14 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
Διαιτητής: Sergey Chistov Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Ρουχ
0 : 1
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Βιτέμπσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 3 -6
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 10 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 10 1
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 10 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 3 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 12 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 11 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 10 2
Παβέλ Σεντκό
μ 10 2
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 9 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 11 2
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Gheorghe Andronic
μ 8 1
Μαξίμ Κιζ
μ 6 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 1 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 7 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 3 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 3 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 10 0
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 6 0
Βλάντισλαβ Σούμποβιτς
α 0 0
Βιτέμπσκ

Sergey Yasinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Σορόκο
τ 7 -8
Αρτέμ Σκιτόφ
α 11 0
Δανιήλ Καλόφ
α 11 0
Χούλιο Σέζαρ
α 10 2
Όλεχ Καραμούσκα
α 0 0
Πάβελ Ναζαρένκο
μ 12 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 11 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 11 1
Αρτέμ Γκουρένκο
ε 12 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 11 0
Ιόν Νικολαέσκου
ε 9 5
Αναπληρωματικοί
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 5 -7
Αρτούρ Κατς
α 3 0
Nikita Kostomarov
α 0 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 4 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 3 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 7 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Ντιέγκο Σίλβα Σάντος
μ 12 1
Εβγκένι Κλοπότσκι
α 10 1
Γουάντερσον Μέλο
μ 8 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
35 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.07
3.15
3.60
1.53
2.35

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Βιτέμπσκ
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Ν
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 2 2 25:12 26
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 17:3 24
Ντιναμό Μπρεστ
13 7 1 5 25:15 22
4
Τορπέντο Ζόντινο
13 6 4 3 16:12 22
5
Ενερτζέτικ-BGU
13 7 1 5 17:15 22
6
Νέμαν
12 6 2 4 19:13 20
7
Ντιναμό Μινσκ
13 6 1 6 18:12 19
8
Ισλόκ
13 6 1 6 14:17 19
9
Σλατσκ
13 5 3 5 17:20 18
10
Σλάβια Μοζίρ
13 4 3 6 15:21 15
11
Βιτέμπσκ
12 3 6 3 13:15 15
12
Ρουχ
12 3 6 3 10:11 15
13
Γκοροντέγια
13 4 3 6 11:17 15
14
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
15
Σμολέβιτσι
12 1 4 7 11:19 7
16
Μπελσίνα
13 1 3 9 10:27 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 14:6 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 8:0 13
3
Νέμαν
5 4 0 1 12:6 12
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:2 10
5
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:7 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 7:8 7
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:7 7
8
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
9
Βιτέμπσκ
5 0 5 0 7:7 5
10
Ισλόκ
5 1 1 3 3:5 4
11
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
12
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
13
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 5:9 4
15
Μπελσίνα
5 1 1 3 4:12 4
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:9 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
6
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 7:4 12
7
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:7 10
8
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
9
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
10
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
11
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
12
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
13
Σλάβια Μοζίρ
6 1 3 2 5:8 6
14
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
3
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
5
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
6
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
8
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
11
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
12
Νέμαν
6 2 1 3 6:7 7
13
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
6 0 3 3 3:7 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;