Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ρουχ — Σλατσκ

26 Σεπτεμβρίου 2020, 19:00 (EEST)
26 Σεπτεμβρίου 2020, 19:00 (EEST)
Ρουχ
Σλατσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 12 -12
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 10 -15
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 1 0
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 20 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 18 1
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 18 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 16 1
Αλεξέι Κοφτούν
α 12 1
Γουίλιαμ
α 12 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 22 4
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 21 4
Ντένις Γκρετσίκο
μ 20 6
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 15 0
Μαξίμ Κιζ
μ 9 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 8 1
Savior Nvafor
μ 1 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 1 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 17 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 12 3
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 10 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 8 3
Αρτέμ Πετρένκο
ε 7 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 5 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 2 2
Σλατσκ

Alexander Konchyts
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 18 -31
Ιλία Μπράνοβετς
τ 3 -6
Σουλειμάν Κοαντά
α 18 3
Ρομάν Κριβούλκιν
α 15 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 15 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 13 0
Εβγκένι Βέλικο
α 12 0
Andrei Rum
α 0 0
Kirill Aloyan
α 0 0
Ιλία Ραστσένια
α 0 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 19 3
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 18 4
Γιούρι Κοζλόφ
μ 14 1
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 13 0
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 7 0
Vladislav Sychev
μ 1 0
Mikhail Sachkovki
μ 0 0
Σεργκέι Ρούσακ
μ 0 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 18 5
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 16 5
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 3 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Dmiytij Sasin
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
18.09.20
Σμολέβιτσι
Ρουχ
Ν
12.09.20
Ρουχ
Νέμαν
Η
22.08.20
Γκοροντέγια
Ρουχ
Ν
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.08.20
Μινσκ
Ρουχ
Ν
24.07.20
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Σλατσκ
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
06.08.20
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
31.07.20
Σλατσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
24.07.20
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Η
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Η
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
23 13 7 3 43:13 46
ΜΠΑΤΕ
23 14 4 5 49:23 46
Νέμαν
24 13 5 6 33:22 44
4
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 8 5 36:29 38
5
Ισλόκ
23 12 2 9 36:33 38
6
Ρουχ
24 9 9 6 41:27 36
7
Ενερτζέτικ-BGU
22 10 4 8 32:32 34
8
Ντιναμό Μινσκ
22 10 3 9 26:19 33
9
Ντιναμό Μπρεστ
21 10 2 9 37:27 32
10
Βιτέμπσκ
23 7 9 7 23:28 30
11
Μινσκ
22 7 4 11 27:42 25
12
Σλάβια Μοζίρ
21 6 6 9 29:41 24
13
Σλατσκ
21 6 3 12 24:37 21
14
Γκοροντέγια
23 5 5 13 19:38 20
15
Μπελσίνα
23 5 4 14 26:44 19
16
Σμολέβιτσι
22 3 5 14 23:49 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 5 0 0 16:8 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 16:5 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 15:9 11
5
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
6
Μπελσίνα
5 3 0 2 11:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 1 2 5:6 7
8
Νέμαν
5 2 1 2 9:9 7
9
Μινσκ
5 2 1 2 8:7 7
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 6:7 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 5:10 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 0 3 2 9:13 3
14
Σλατσκ
5 1 0 4 5:11 3
15
Γκοροντέγια
5 0 1 4 2:9 1
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:22 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
2
Νέμαν
12 8 2 2 18:8 26
3
Τορπέντο Ζόντινο
12 7 3 2 18:13 24
4
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
5
Ισλόκ
11 7 2 2 20:12 23
6
Βιτέμπσκ
11 5 4 2 13:9 19
7
Ντιναμό Μινσκ
11 6 1 4 11:8 19
8
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
9
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
10
Ντιναμό Μπρεστ
10 5 1 4 19:14 16
11
Σλάβια Μοζίρ
10 3 4 3 13:15 13
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
11 3 3 5 11:16 12
14
Σλατσκ
11 3 3 5 13:15 12
15
Σμολέβιτσι
11 3 2 6 16:26 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
2
ΜΠΑΤΕ
11 7 1 3 26:14 22
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 5 5 1 16:8 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 10:11 17
6
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 18:13 16
7
Ισλόκ
12 5 0 7 16:21 15
8
Ντιναμό Μινσκ
11 4 2 5 15:11 14
9
Τορπέντο Ζόντινο
11 3 5 3 18:16 14
10
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 16:26 11
11
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
12
Μπελσίνα
11 3 2 6 13:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Μινσκ
11 2 2 7 9:23 8
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Χρησιμοποιούμε cookies για την υλοποίηση των υπηρεσιών της ιστοσελίδας μας και για τη συλλογή δεδομένων για να μάθουμε πώς αλληλεπιδρούν οι χρήστες με αυτές. Κάνοντας κλικ στο "Αποδοχή", συναινείτε στη χρήση των cookies. 
Περισσότερα
Αποδοχή