Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ρουχ — Σλάβια Μοζίρ

24 Ιουλίου 2020, 18:00 (EEST)
24 Ιουλίου 2020, 18:00 (EEST)
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 8 -9
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 15 1
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 14 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 13 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 12 1
Αλεξέι Κοφτούν
α 7 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 17 3
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 15 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 15 2
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 12 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 8 0
Μαξίμ Κιζ
μ 8 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 5 1
Savior Nvafor
μ 1 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 1 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 1 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 12 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 7 1
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 4 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 4 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 2 1
Αμφίβολοι
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 14 4
Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 13 -21
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 4 -8
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Γιούρι Πάντια
α 15 0
Βλάντισλαβ Ζουκ
α 14 1
Ιγκόρ Ποταπόφ
α 13 0
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 13 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 12 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 7 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 7 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 1 0
Victor Mudrac
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 16 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
μ 12 0
Γκλεμπ Σεφτσένκο
μ 12 1
Μαξίμ Σλιούσαρ
μ 10 5
Αντρέι Τσουκλέι
μ 9 4
Μαξίμ Μιακίς
μ 3 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 2 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 1 0
Φράνσις Ναρ
ε 17 4
Αλεξάντρ Κοτλιάροφ
ε 15 1
Νικίτα Μελνικόφ
ε 11 2
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 10 0
Ντένις Τετέ
ε 10 1
Ντμίτρι Κρικοσέεβ
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Σλάβια Μοζίρ
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Ν
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Ν
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;