1:2
Ρουχ — Σαχτάρ Σόλιγκορσκ Ο αγώνας έληξε 22 Νοεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Ρουχ — Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET)
22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET) Ο αγώνας έληξε
Ρουχ
1 : 2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Διαιτητής: Amin Kurgheli

Συνθέσεις

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 14 -16
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 25 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 23 2
Αλεξέι Κοφτούν
α 15 1
Ντένις Γκρετσίκο
μ 24 6
Savior Nvafor
μ 5 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 2 1
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 21 3
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 13 4
Αρτέμ Πετρένκο
ε 9 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 7 4
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 13 -17
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 1 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 18 1
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 5 0
Tsepenkov Kirill
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 26 8
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 25 5
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 21 0
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 18 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 16 5
Γουίλιαμ
α 16 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 10 1
Μαξίμ Κιζ
μ 10 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 10 0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Roman Grygorchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Τσεσνόφσκι
τ 0 0
Νίκολα Άντιτς
α 23 3
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 23 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 22 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 11 2
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 28 8
Γιούρι Κέντις
μ 22 3
Τζούλιους Ζόκε
μ 22 2
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 26 4
Αρτιόμ Αρκιπόβ
ε 12 4
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 11 7
Αναπληρωματικοί
Maxim Belov
τ 0 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 21 1
Viktor Sotnikov
α 3 0
Σεργκέι Μπαλανόβιτς
μ 22 1
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 21 0
Γκιόργκι Ντιασαμίτζε
μ 10 2
Ζουνιόρ Καμπανανγκά
ε 4 0
Ilya Cherniak
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Αλεξάντερ Γκούτορ
τ 28 -18
Ντάρκο Μποντούλ
ε 24 3
Τιν Βούκματιτς
α 10 0
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 5 0
Ντιέγκο Σίλβα Σάντος
μ 3 0
Makar Litskevich
μ 1 0
Νικίτα Κόρζουν
μ 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
52 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
10.00
6.05
1.22
2.30
1.55

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
06.11.20
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
25.10.20
Ρουχ
Ισλόκ
Ι
18.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Η
27.09.20
Ρουχ
Σλατσκ
Ν
18.09.20
Σμολέβιτσι
Ρουχ
Ν
12.09.20
Ρουχ
Νέμαν
Η
22.08.20
Γκοροντέγια
Ρουχ
Ν
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.08.20
Μινσκ
Ρουχ
Ν
24.07.20
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
07.11.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.10.20
Μπελσίνα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
25.10.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
18.10.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.09.20
Σλάβια Μοζίρ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
12.09.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Ν
21.08.20
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
06.08.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
31.07.20
Σλατσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
26.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σμολέβιτσι
Ν
19.07.20
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Ν
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Ν
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Η
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
04.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
28 16 6 6 60:32 54
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 15 8 5 51:18 53
3
Νέμαν
28 15 5 8 39:26 50
4
Τορπέντο Ζόντινο
28 14 8 6 50:35 50
5
Ντιναμό Μπρεστ
28 15 3 10 56:38 48
6
Ντιναμό Μινσκ
28 15 3 10 35:23 48
7
Ισλόκ
28 13 5 10 45:42 44
8
Ρουχ
28 10 11 7 49:33 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
28 11 5 12 40:41 38
10
Μινσκ
28 11 4 13 41:51 37
11
Βιτέμπσκ
28 8 11 9 26:33 35
12
Σλάβια Μοζίρ
28 8 9 11 36:48 33
13
Γκοροντέγια
28 8 6 14 27:42 30
14
Σλατσκ
28 8 3 17 31:54 27
15
Μπελσίνα
28 5 6 17 31:59 21
16
Σμολέβιτσι
28 3 5 20 27:69 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 8:2 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 14:6 12
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 13:8 10
4
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:4 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 8:4 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 10:9 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 11:9 8
8
Ρουχ
5 2 2 1 14:6 8
9
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 8:5 7
10
Σλατσκ
5 2 0 3 6:9 6
11
Ισλόκ
5 1 3 1 9:9 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:5 5
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 5:15 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 4:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
3
Τορπέντο Ζόντινο
14 8 3 3 22:15 27
4
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
5
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
6
Νέμαν
14 8 2 4 19:11 26
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
14 7 2 5 23:23 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 5 3 6 24:26 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
14 4 5 5 21:20 17
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
14 3 2 9 18:38 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 7 5 2 23:11 26
3
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
4
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
5
Ντιναμό Μπρεστ
14 7 2 5 25:17 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
7
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:13 20
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Ισλόκ
14 5 2 7 18:23 17
10
Σλάβια Μοζίρ
14 4 3 7 20:30 15
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
14 3 4 7 16:24 13
14
Σλατσκ
14 4 0 10 15:34 12
15
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση