Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ρουχ — Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

3 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
3 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Ρουχ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 7 -8
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 14 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 13 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 13 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 11 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 6 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 16 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 14 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 14 1
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 12 0
Μαξίμ Κιζ
μ 8 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 7 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 5 1
Savior Nvafor
μ 1 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 1 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 14 4
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 11 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 6 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 4 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 3 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 1 0
Αμφίβολοι
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Yuriy Vernidub
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντερ Γκούτορ
τ 16 -8
Πάβελ Τσεσνόφσκι
τ 0 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 13 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 12 0
Νίκολα Άντιτς
α 12 0
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 12 0
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 5 0
Τιν Βούκματιτς
α 5 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 4 1
Viktor Sotnikov
α 2 0
Ζάρια Λαμπούλιτς
α 2 0
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 16 6
Γιούρι Κέντις
μ 15 0
Σεργκέι Μπαλανόβιτς
μ 14 1
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 12 0
Τζούλιους Ζόκε
μ 12 0
Γκιόργκι Ντιασαμίτζε
μ 10 2
Makar Litskevich
μ 1 0
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 1 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 0 0
Βιτάλι Λιζάκοβιτς
ε 16 9
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 15 2
Ντάρκο Μποντούλ
ε 15 2
Άζντρεν Λουλάκου
ε 7 0
Αρτιόμ Αρκιπόβ
ε 1 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 0 0
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Ν
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Ν
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Η
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
04.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;