0:1
Ρουχ — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 27 Μαρτίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
31 Ιουλίου, 16:00

Στοίχημα στο Ρουχ — Ενερτζέτικ-BGU

27 Μαρτίου 2020, 19:00
27 Μαρτίου 2020, 19:00 Ο αγώνας έληξε
Ρουχ
0 : 1
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Διαιτητής: Amin Kurgheli

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 1 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 1 1
Γουίλιαμ
α 1 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 1 0
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 1 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 0 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 1 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 1 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 1 0
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 1 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 1 0
Αναπληρωματικοί
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 0 0
Μαξίμ Κιζ
μ 1 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 0 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 0 0
Παβέλ Σεντκό
μ 0 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 1 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 0 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 1 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτούρ Λέσκο
τ 1 -1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 1 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 1 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 1 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 0 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 1 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 1 0
Νταβίντ Τε
μ 1 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 1 0
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 1 2
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 1 0
Αναπληρωματικοί
Ντένις Σαντόφσκι
τ 0 0
Πάβελ Σόρατς
α 0 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 1 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 1 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 1 1
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
2 h. 50 min. πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Ενερτζέτικ-BGU
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Τορπέντο Ζόντινο
2 2 0 0 2:0 6
2
Σλατσκ
1 1 0 0 3:1 3
3
Μινσκ
1 1 0 0 3:1 3
4
Ενερτζέτικ-BGU
1 1 0 0 3:1 3
5
Βιτέμπσκ
1 1 0 0 1:0 3
6
Ισλόκ
1 1 0 0 1:0 3
7
Ρουχ
1 1 0 0 1:0 3
8
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 1 0 1:1 1
9
Σμολέβιτσι
1 0 1 0 1:1 1
10
Ντιναμό Μινσκ
1 0 0 1 0:1 0
11
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 0 0 1 0:1 0
12
Γκοροντέγια
1 0 0 1 0:1 0
13
Νέμαν
1 0 0 1 0:1 0
14
ΜΠΑΤΕ
1 0 0 1 1:3 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 1:3 0
16
Μπελσίνα
2 0 0 2 1:4 0
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Τορπέντο Ζόντινο
2 2 0 0 2:0 6
2
Σλατσκ
1 1 0 0 3:1 3
3
Μινσκ
1 1 0 0 3:1 3
4
Ενερτζέτικ-BGU
1 1 0 0 3:1 3
5
Βιτέμπσκ
1 1 0 0 1:0 3
6
Ισλόκ
1 1 0 0 1:0 3
7
Ρουχ
1 1 0 0 1:0 3
8
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 1 0 1:1 1
9
Σμολέβιτσι
1 0 1 0 1:1 1
10
Ντιναμό Μινσκ
1 0 0 1 0:1 0
11
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 0 0 1 0:1 0
12
Γκοροντέγια
1 0 0 1 0:1 0
13
Νέμαν
1 0 0 1 0:1 0
14
ΜΠΑΤΕ
1 0 0 1 1:3 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 1:3 0
16
Μπελσίνα
2 0 0 2 1:4 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σλατσκ
1 1 0 0 3:1 3
2
Ενερτζέτικ-BGU
1 1 0 0 3:1 3
3
Τορπέντο Ζόντινο
1 1 0 0 1:0 3
4
Βιτέμπσκ
1 1 0 0 1:0 3
5
Ισλόκ
1 1 0 0 1:0 3
6
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 1 0 1:1 1
7
Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
8
Ρουχ
0 0 0 0 0:0 0
9
ΜΠΑΤΕ
0 0 0 0 0:0 0
10
Γκοροντέγια
0 0 0 0 0:0 0
11
Νέμαν
0 0 0 0 0:0 0
12
Σλάβια Μοζίρ
0 0 0 0 0:0 0
13
Σμολέβιτσι
0 0 0 0 0:0 0
14
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 0 0 1 0:1 0
15
Ντιναμό Μινσκ
1 0 0 1 0:1 0
16
Μπελσίνα
1 0 0 1 1:3 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
1 1 0 0 3:1 3
2
Τορπέντο Ζόντινο
1 1 0 0 1:0 3
3
Ρουχ
1 1 0 0 1:0 3
4
Σμολέβιτσι
1 0 1 0 1:1 1
5
Σλατσκ
0 0 0 0 0:0 0
6
Ενερτζέτικ-BGU
0 0 0 0 0:0 0
7
Βιτέμπσκ
0 0 0 0 0:0 0
8
Ισλόκ
0 0 0 0 0:0 0
9
Ντιναμό Μινσκ
0 0 0 0 0:0 0
10
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0 0 0 0 0:0 0
11
Ντιναμό Μπρεστ
0 0 0 0 0:0 0
12
Μπελσίνα
1 0 0 1 0:1 0
13
Γκοροντέγια
1 0 0 1 0:1 0
14
Νέμαν
1 0 0 1 0:1 0
15
ΜΠΑΤΕ
1 0 0 1 1:3 0
16
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 1:3 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;