Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ρουχ — ΜΠΑΤΕ

18 Ιουλίου 2020, 20:30 (EEST)
18 Ιουλίου 2020, 20:30 (EEST)
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 7 -8
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 14 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 13 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 13 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 11 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 6 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 16 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 14 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 14 1
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 12 0
Μαξίμ Κιζ
μ 8 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 7 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 5 1
Savior Nvafor
μ 1 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 1 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 11 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 6 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 4 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 3 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 1 0
Αμφίβολοι
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 14 4
ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 11 -13
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 5 -4
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 14 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 13 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 13 0
Μπόγιαν Νάστιτς
α 13 0
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 10 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 8 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 5 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 16 4
Ντμίτρι Μπάχα
μ 15 1
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 15 7
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 15 5
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 5 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 4 0
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 0 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 15 3
Νεμάνια Μίλιτς
ε 13 5
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 4 1
Δε θα παίξουν
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 10 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 10 0
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
ΜΠΑΤΕ
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;