Στοίχημα στο Νέμαν — Ισλόκ 27 Αυγούστου 2022

27 Αυγούστου 2022, 16:00
Νέμαν
Ισλόκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 7 -9
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 3 -4
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 2 -1
Sherif Jimoh
α 9 0
Ivan Sadovnichiy
α 8 1
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 7 1
Αντρέι Βασίλιεφ
α 7 0
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Alexey Shalashnikov
α 3 0
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 12 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 12 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 12 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 8 2
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 8 0
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 7 1
Nenad Adamovic
μ 5 1
Evgeniy Sakuta
μ 4 0
Vladislav Varaksa
μ 2 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Pavel Savitskiy
ε 12 5
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 12 0
Egor Zubovich
ε 11 2
Cedric Kouadio
ε 7 2
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 2 0
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 8 -9
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -5
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 12 0
Vadim Pigas
α 12 0
Yvan Dibango
α 12 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 12 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 4 0
Maksim Kovel
α 3 0
Dmitri Lisakovich
μ 12 1
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 12 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 11 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 7 0
Ruslan Lisakovich
μ 6 0
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 12 3
Daniel Sosah
ε 11 4
Gleb Rovdo
ε 7 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 6 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2021
11.09.21
Ισλόκ
Νέμαν
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2019
16.08.19
Νέμαν
Ισλόκ
1
:
1
14.04.19
Ισλόκ
Νέμαν
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
16.09.18
Νέμαν
Ισλόκ
6
:
0
06.05.18
Ισλόκ
Νέμαν
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
06.08.17
Νέμαν
Ισλόκ
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νέμαν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Ν
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Ισλόκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;