Στοίχημα στο Νέμαν — Gomel 5 Νοεμβρίου 2022

5 Νοεμβρίου 2022, 16:00
Νέμαν
Gomel

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 7 -9
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 3 -4
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -1
Sherif Jimoh
α 8 0
Ivan Sadovnichiy
α 7 1
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 7 1
Αντρέι Βασίλιεφ
α 6 0
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Alexey Shalashnikov
α 3 0
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 11 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 11 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 11 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 8 2
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 7 1
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 7 0
Nenad Adamovic
μ 4 1
Evgeniy Sakuta
μ 3 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Pavel Savitskiy
ε 11 5
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 11 0
Egor Zubovich
ε 10 2
Cedric Kouadio
ε 7 2
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 2 0
Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 8 -10
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 10 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Yuriy Pantya
α 8 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 7 0
Yann Emmanuel Affi
α 6 1
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 0
Kirill Shevchenko
α 2 0
Raymond Adeola
μ 10 2
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 10 1
Andrey Potapenko
μ 8 0
Ilya Alekseevich
μ 8 2
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 7 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 5 0
Vladislav Drapeza
μ 3 0
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 9 5
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 8 1
Giorgi Gogolashvili
ε 6 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
15.08.21
Νέμαν
Gomel
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.07.19
Νέμαν
Gomel
1
:
1
29.03.19
Gomel
Νέμαν
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.10.18
Νέμαν
Gomel
2
:
0
21.05.18
Gomel
Νέμαν
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
21.10.17
Νέμαν
Gomel
3
:
0
03.06.17
Gomel
Νέμαν
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
09.08.15
Νέμαν
Gomel
1
:
0
18.04.15
Gomel
Νέμαν
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νέμαν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Ν
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Gomel
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 1 2 24:8 25
Ντιναμό Μινσκ
12 7 4 1 19:11 25
ΜΠΑΤΕ
11 7 3 1 19:5 24
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
5
Ισλόκ
12 5 4 3 18:15 19
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
9
Gomel
11 4 3 4 14:14 15
10
Σλατσκ
11 3 6 2 14:14 15
11
Μπελσίνα
12 3 5 4 16:18 14
12
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 2 5 11:15 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 1 4 7 8:18 7
15
Dnepr
11 1 2 8 9:23 5
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 10:1 12
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:7 10
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 6:4 10
4
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 5:2 8
7
Μπελσίνα
5 2 2 1 9:7 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 6:7 7
10
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
11
Gomel
5 1 3 1 5:5 6
12
Σλατσκ
5 1 3 1 7:7 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 7:9 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:10 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:6 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
8
ΜΠΑΤΕ
3 2 0 1 4:3 6
9
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
10
Gomel
4 2 0 2 4:4 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
13
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Τορπέντο Ζόντινο
7 3 1 3 6:8 10
6
Σλατσκ
5 2 3 0 7:4 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;