Στοίχημα στο Νέμαν — Μινσκ 17 Σεπτεμβρίου 2022

17 Σεπτεμβρίου 2022, 17:00
Νέμαν
Μινσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 8 -9
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 3 -4
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 2 -1
Sherif Jimoh
α 10 0
Ivan Sadovnichiy
α 9 1
Αντρέι Βασίλιεφ
α 8 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 7 1
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Alexey Shalashnikov
α 3 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 13 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 13 0
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 12 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 12 0
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 9 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 8 2
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 7 1
Nenad Adamovic
μ 6 1
Evgeniy Sakuta
μ 4 0
Vladislav Varaksa
μ 2 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Pavel Savitskiy
ε 13 5
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 13 0
Egor Zubovich
ε 12 2
Cedric Kouadio
ε 8 2
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 2 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 10 -14
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 2 -4
Nikita Khalimonchik
α 11 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 11 0
Bourama Fomba
α 10 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 5 0
Gleb Yakushevich
α 3 0
Taysir Adamchik
α 1 0
Daniil Dushevskiy
μ 12 2
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 12 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 12 0
Kirill Chernook
μ 10 2
Nikolay Ivanov
μ 10 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 10 0
Maksim Shilo
μ 7 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 12 5
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 10 7
Timofey Martynov
ε 8 0
Pavel Klenye
ε 7 0
Semen Penchuk
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2021
22.08.21
Μινσκ
Νέμαν
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
18.09.20
Νέμαν
Μινσκ
29.08.20
Μινσκ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2019
25.10.19
Νέμαν
Μινσκ
1
:
0
14.06.19
Μινσκ
Νέμαν
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
24.11.18
Μινσκ
Νέμαν
1
:
2
30.06.18
Νέμαν
Μινσκ
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.10.17
Μινσκ
Νέμαν
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νέμαν
03.07.22
Gomel
Νέμαν
Ι
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Ν
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Μινσκ
04.07.22
Dnepr Mogilev
Μινσκ
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 4 1 24:6 28
Ενερτζέτικ-BGU
13 8 3 2 26:10 27
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Μινσκ
13 7 1 5 22:20 22
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
7
Νέμαν
13 4 7 2 17:14 19
8
Gomel
13 5 4 4 15:14 19
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
13 2 4 7 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Ντιναμό Μπρεστ
13 1 4 8 9:22 7
16
Dnepr
13 1 3 9 12:28 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 10:2 11
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Μινσκ
5 3 0 2 11:10 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
7
Gomel
5 2 3 0 5:3 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:2 8
9
Νέμαν
5 1 4 0 6:4 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
12
Dnepr
5 1 1 3 8:11 4
13
Βιτέμπσκ
5 1 0 4 3:6 3
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:9 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
16
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:4 10
6
Gomel
6 3 1 2 5:4 10
7
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
6 1 2 3 4:8 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
6 1 0 5 5:13 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 10:3 13
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Μινσκ
6 2 1 3 11:13 7
12
Νέμαν
6 1 4 1 7:6 7
13
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 0 5 3:10 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;