0:2
Νέμαν — ΜΠΑΤΕ Ο αγώνας έληξε 23 Αυγούστου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
12 Ιουνίου, 16:00

Στοίχημα στο Νέμαν — ΜΠΑΤΕ

23 Αυγούστου 2020, 20:00 (EEST)
23 Αυγούστου 2020, 20:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Νέμαν
0 : 2
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: GOKTSOR (Grodno, Belarus)
Διαιτητής: Ντενίς Σερμπακόφ

Συνθέσεις

Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντμίτρι Ντούνταρ
τ 17 -13
Αντρέι Βασίλιεφ
α 19 0
Ντάνιελ Στόικοβιτς
α 19 1
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 15 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 20 0
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 20 4
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 16 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 14 3
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 5 0
Γκεμάν Καντιμιάν
ε 20 8
Ζόραν Μάρουσιτς
ε 18 5
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 4 -1
Artur Malievsky
τ 0 0
Εβγκένι Λέσκο
α 11 0
Γκιόργκι Καντάρια
μ 16 1
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 12 2
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Ρομάν Βεγκέρια
μ 6 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 17 1
Ντμίτρι Ιβανόφ
ε 5 0
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Βλάντιμιρ Κοβάλ
ε 8 0
Όλεγκ Μουρατσέφ
α 5 0
Anton Suchkov
μ 1 0
Εμίρ Σιγκεϊμπάεφ
μ 1 0
Ιγκόρ Κβάλκο
α 1 0
ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 10 -8
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 18 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 18 1
Μπόγιαν Νάστιτς
α 18 1
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 15 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 11 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 20 6
Ντμίτρι Μπάχα
μ 19 2
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 19 8
Μαξίμ Σκάβις
ε 20 8
Νεμάνια Μίλιτς
ε 15 5
Αναπληρωματικοί
Αντόν Τσιτσκάν
τ 11 -13
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 14 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 5 0
Μαξίμ Μιακίς
α 0 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 19 6
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 11 1
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 2 0
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 7 1
Δε θα παίξουν
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 16 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 9 0
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
26 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.25
3.25
2.15
1.62
2.17

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2019
28.09.19
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
1
:
0
17.05.19
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
04.11.18
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
1
:
0
17.06.18
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.11.17
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
3
:
1
25.06.17
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
17.09.16
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
4
:
0
12.05.16
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
22.08.15
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
7
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νέμαν
08.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
01.08.20
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Ν
25.07.20
Μπελσίνα
Νέμαν
Ν
19.07.20
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
12.07.20
Βιτέμπσκ
Νέμαν
Ι
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Ν
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Ν
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ν
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Η
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Η
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Η
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
04.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Η
ΜΠΑΤΕ
08.08.20
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
Ν
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Η
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Ν
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Ν
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 12 7 3 38:13 43
2
ΜΠΑΤΕ
21 12 4 5 42:21 40
3
Νέμαν
20 11 5 4 25:14 38
4
Τορπέντο Ζόντινο
22 9 8 5 32:27 35
5
Ισλόκ
22 11 2 9 33:31 35
6
Ενερτζέτικ-BGU
22 10 4 8 32:32 34
7
Ρουχ
22 8 9 5 33:24 33
8
Ντιναμό Μινσκ
21 10 3 8 24:15 33
9
Βιτέμπσκ
22 7 9 6 23:23 30
10
Ντιναμό Μπρεστ
20 9 2 9 33:25 29
11
Σλάβια Μοζίρ
20 6 6 8 27:37 24
12
Σλατσκ
21 6 3 12 24:37 21
13
Γκοροντέγια
22 5 5 12 19:35 20
14
Μινσκ
19 5 4 10 20:37 19
15
Μπελσίνα
22 5 4 13 24:41 19
16
Σμολέβιτσι
20 3 5 12 21:38 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 4 0 1 14:8 12
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 9:4 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 13:4 10
5
Νέμαν
5 2 3 0 3:1 9
6
Μπελσίνα
5 3 0 2 10:6 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 3 0 11:7 9
8
Ρουχ
5 2 2 1 10:10 8
9
Βιτέμπσκ
5 2 1 2 6:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 10:10 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 1 3 5:8 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 4:7 4
14
Μινσκ
5 1 1 3 3:10 4
15
Σμολέβιτσι
5 1 0 4 4:13 3
16
Σλατσκ
5 1 0 4 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
11 7 2 2 20:12 23
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 7 2 2 22:5 23
3
Νέμαν
10 7 2 1 16:6 23
4
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 3 2 14:11 21
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 3 2 18:7 21
6
Ντιναμό Μινσκ
10 6 1 3 9:4 19
7
Βιτέμπσκ
11 5 4 2 13:9 19
8
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
9
Ντιναμό Μπρεστ
10 5 1 4 19:14 16
10
Σλάβια Μοζίρ
10 3 4 3 13:15 13
11
Ρουχ
11 3 4 4 13:16 13
12
Γκοροντέγια
11 3 3 5 11:16 12
13
Σλατσκ
11 3 3 5 13:15 12
14
Σμολέβιτσι
10 3 2 5 16:20 11
15
Μινσκ
9 3 2 4 11:16 11
16
Μπελσίνα
11 2 2 7 11:22 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρουχ
11 5 5 1 20:8 20
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 5 5 1 16:8 20
3
ΜΠΑΤΕ
10 6 1 3 24:14 19
4
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 10:11 17
5
Νέμαν
10 4 3 3 9:8 15
6
Ντιναμό Μινσκ
11 4 2 5 15:11 14
7
Τορπέντο Ζόντινο
11 3 5 3 18:16 14
8
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 1 5 14:11 13
9
Ισλόκ
11 4 0 7 13:19 12
10
Σλάβια Μοζίρ
10 3 2 5 14:22 11
11
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 10:14 11
12
Μπελσίνα
11 3 2 6 13:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Γκοροντέγια
11 2 2 7 8:19 8
15
Μινσκ
10 2 2 6 9:21 8
16
Σμολέβιτσι
10 0 3 7 5:18 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;