Στοίχημα στο Ισλόκ — Βιτέμπσκ 8 Ιουλίου 2022

8 Ιουλίου 2022, 18:00
Ισλόκ
Βιτέμπσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 8 -9
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -5
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 12 0
Vadim Pigas
α 12 0
Yvan Dibango
α 12 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 12 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 4 0
Maksim Kovel
α 3 0
Dmitri Lisakovich
μ 12 1
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 12 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 11 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 7 0
Ruslan Lisakovich
μ 6 0
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 12 3
Daniel Sosah
ε 11 4
Gleb Rovdo
ε 7 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 6 1
Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 12 -18
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 12 0
Χούλιο Σέζαρ
α 11 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 10 0
Andrey Lebedev
α 9 0
Alexandr Sakovic
α 7 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Nikita Baranok
α 5 2
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 2 0
Yan Skibsky
μ 12 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 12 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 12 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 11 2
Ρομάν Λισόφσκι
μ 10 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 6 1
Karen Vardanyan
μ 3 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 12 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 12 2
Αντόν Ματβεένκο
ε 11 1
Aria Barzegar
ε 5 0
Zahar Chervyakov
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
02.10.21
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
07.08.20
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
29.09.19
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
2
:
0
18.05.19
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
10.11.18
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
0
:
1
25.06.18
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
03.11.17
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
0
:
2
21.06.17
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
Βιτέμπσκ
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Η
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;