Στοίχημα στο Ισλόκ — Τορπέντο Ζόντινο

25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 6 -14
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 2 0
Andrey Sinenko
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 7 0
Alexey Shalashnikov
α 6 0
Kirill Glushhenkov
α 6 1
Yvan Dibango
α 6 0
Vadim Pigas
α 3 0
Σαμσιντίν Σανμπιέφ
α 3 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Maksim Kovel
α 0 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 0 0
Anton Kovalev
μ 8 0
Ruslan Lisakovich
μ 8 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 8 0
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 8 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 8 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 7 3
Όλεγκ Πατότσκι
μ 5 1
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 5 1
Dmitri Lisakovich
μ 4 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Nikolai Ivanov
μ 2 0
Dmitri Nekrashevich
μ 1 0
Maksim Ermakov
μ 1 0
Aleksandr Korzun
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 7 1
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 7 5
Friday Mbeke Godwin
ε 6 0
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 8 -10
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 0 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 8 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 6 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 6 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 6 0
Alan Aussi
α 4 0
Yuri Gabovda
α 4 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 3 0
Denis Gruzhevskiy
α 1 0
Ernest Astakhov
α 1 0
Kirill Kirilenko
μ 8 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 8 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 8 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 6 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 6 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 5 0
Fabricio Oya
μ 4 1
Matheus Monteiro
μ 4 1
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 4 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 3 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 0 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 8 1
Pavel Klenye
ε 3 0
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Ανατόλι Μακάροφ
μ 6 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.11.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.10.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
1
:
3
31.05.19
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
18.08.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
2
:
1
14.04.18
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
01.04.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
22.10.16
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
2
10.06.16
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;