Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
2:2
Ισλόκ — Τορπέντο Ζόντινο Ο αγώνας έληξε 20 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
3 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ισλόκ — Τορπέντο Ζόντινο

20 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
20 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Αλεξέι Κουλμπακόφ Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Ισλόκ
2 : 2
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Τορπέντο Ζόντινο
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 0 0
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 13 0
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 12 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 11 1
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 8 1
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 2 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 13 0
Vadim Melnyk
μ 4 0
Μομό Γιανσανέ
ε 12 4
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 11 5
Αλεξάντερ Μακάς
ε 8 2
Αναπληρωματικοί
Βλάντισλαβ Κράινοφ
τ 0 0
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 3 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 13 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 11 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 4 0
Daniil Doroshko
μ 0 0
Klimentsi Gavrilov
μ 0 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 9 0
Denis Firago
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 13 -17
Νικολάι Γιανούς
ε 9 1
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Yan Vergeichik
τ 0 0
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 8 -4
Ντμίτρι Γιασίν
α 13 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 10 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 6 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 2
Ράμος Γκάμπριελ
μ 11 3
Lipe Veloso
μ 10 3
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 9 1
Νικίτα Καπλένκο
μ 7 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 4 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 12 5
Αναπληρωματικοί
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 2 -4
Ντμίτρι Αλισέικο
α 4 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 12 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 11 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 5 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 11 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 3 0
Δε θα παίξουν
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 13 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 3 -4
Ντένις Λεβίτσκι
μ 3 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 2 0
Artem Vyatkin
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
46 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.62
3.20
2.60
1.77
1.95

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.10.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
1
:
3
31.05.19
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
18.08.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
2
:
1
14.04.18
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
01.04.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
22.10.16
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
2
10.06.16
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 3 2 27:14 27
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 7 4 2 19:5 25
Νέμαν
13 7 2 4 20:13 23
4
Ντιναμό Μπρεστ
13 7 1 5 25:15 22
5
Τορπέντο Ζόντινο
13 6 4 3 16:12 22
6
Ενερτζέτικ-BGU
13 7 1 5 17:15 22
7
Ντιναμό Μινσκ
13 6 1 6 18:12 19
8
Ισλόκ
13 6 1 6 14:17 19
9
Σλατσκ
14 5 3 6 17:21 18
10
Σλάβια Μοζίρ
14 5 3 6 17:22 18
11
Βιτέμπσκ
13 4 6 3 14:15 18
12
Ρουχ
13 3 6 4 10:12 15
13
Γκοροντέγια
13 4 3 6 11:17 15
14
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
15
Σμολέβιτσι
13 1 4 8 12:21 7
16
Μπελσίνα
13 1 3 9 10:27 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 11:2 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 10:2 13
3
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 11:5 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:2 10
5
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:7 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 7:8 7
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 7:8 7
8
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 8:7 7
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:7 7
10
Ισλόκ
5 1 1 3 3:5 4
11
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:7 4
12
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Μπελσίνα
5 1 1 3 4:12 4
15
Ρουχ
5 0 3 2 3:7 3
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 10:3 14
3
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
6
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 7:4 12
7
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:7 10
8
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
9
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
10
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
11
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
12
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
13
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
14
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 3 0 7:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
4
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
5
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
6
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
7
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
8
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
10
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
11
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
12
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
13
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: