Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:1
Ισλόκ — Ρουχ Ο αγώνας έληξε 6 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
19 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ισλόκ — Ρουχ

6 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
6 Ιουνίου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Viktor Shimusik Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Ισλόκ
1 : 1
Ρουχ
Ισλόκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ρουχ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 11 -16
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 11 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 11 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 11 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 9 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 3 0
Vadim Melnyk
μ 2 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 2 0
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 9 3
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 0
Αναπληρωματικοί
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 0 0
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 3 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Daniil Doroshko
μ 0 0
Nikita Goncharov
μ 0 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 6 2
Dmitri Nekrashevich
ε 1 0
Artem Cherkas
ε 0 0
Denis Firago
ε 0 0
Ilya Sakhar
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Μομό Γιανσανέ
ε 11 4
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 11 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 10 1
Νικολάι Γιανούς
ε 9 1
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 8 1
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Βλάντισλαβ Κράινοφ
τ 0 0
Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 2 -5
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 9 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 9 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 9 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 11 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 10 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 9 2
Παβέλ Σεντκό
μ 9 2
Gheorghe Andronic
μ 7 1
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 5 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 10 1
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 9 0
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 9 0
Μαξίμ Κιζ
μ 6 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 0 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 7 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 3 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Γουίλιαμ
α 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 3 1
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 1 0
Βλάντισλαβ Σούμποβιτς
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
56 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.15
3.35
2.15
1.77
1.95

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
Ρουχ
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
11 8 1 2 23:10 25
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 4 2 16:10 22
Ενερτζέτικ-BGU
11 7 1 3 17:13 22
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 6 3 2 16:3 21
5
Σλατσκ
12 5 3 4 17:17 18
6
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 17:14 16
7
Ισλόκ
11 5 0 6 12:16 15
8
Σλάβια Μοζίρ
11 4 3 4 14:17 15
9
Ρουχ
11 3 5 3 9:10 14
10
Νέμαν
10 4 2 4 14:12 14
11
Βιτέμπσκ
11 3 5 3 11:13 14
12
Μινσκ
9 4 1 4 13:16 13
13
Ντιναμό Μινσκ
11 4 1 6 13:12 13
14
Γκοροντέγια
12 3 3 6 8:17 12
15
Σμολέβιτσι
11 1 4 6 11:17 7
16
Μπελσίνα
11 0 3 8 9:23 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 15:5 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 11:0 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:6 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 11:7 9
5
Νέμαν
5 3 0 2 11:8 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 7:6 8
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 7:7 8
8
Μινσκ
5 2 1 2 7:8 7
9
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
10
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 4:6 4
11
Βιτέμπσκ
5 0 4 1 7:8 4
12
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
13
Ισλόκ
5 1 0 4 3:9 3
14
Σλατσκ
5 0 2 3 3:8 2
15
Γκοροντέγια
5 0 2 3 4:11 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
7 5 0 2 11:7 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
4
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
8
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
9
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:4 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 8:10 7
11
Μινσκ
4 2 0 2 6:10 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 4:5 6
13
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
14
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 2:7 4
16
Μπελσίνα
6 0 2 4 5:12 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 0 2 15:9 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 9:4 9
5
Σλατσκ
5 3 0 2 7:8 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
8
Ρουχ
6 2 3 1 6:4 9
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Μινσκ
5 2 1 2 7:6 7
11
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
12
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 7:8 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 3:6 4
14
Σμολέβιτσι
5 0 3 2 3:5 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
4 0 0 4 1:9 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: