2:2
Ισλόκ — Γκοροντέγια Ο αγώνας έληξε 28 Νοεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Ισλόκ — Γκοροντέγια

28 Νοεμβρίου 2020, 13:00
28 Νοεμβρίου 2020, 13:00 Ο αγώνας έληξε
Ισλόκ
2 : 2
Γκοροντέγια
Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Διαιτητής: Vitaliy Sevostyanik

Συνθέσεις

Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 28 -42
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 29 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 26 2
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 13 3
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 1 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 24 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 12 5
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 5 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 27 7
Αλεξάντερ Μακάς
ε 24 9
Αναπληρωματικοί
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 26 0
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 17 1
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 4 0
Aleksey Orlovich
α 1 0
Ρομάν Βεγκέρια
α 1 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 15 0
Vadim Melnyk
μ 7 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 5 0
Mohamed Katana
μ 0 0
Nivaldo Ferreira
ε 3 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Denis Firago
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Όλεγκ Πατότσκι
μ 28 0
Νικολάι Γιανούς
ε 20 9
Πάβελ Ρίμπακ
α 14 1
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 3 0
Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Andrey Sakovich
τ 2 -5
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 21 1
Albert Gabaraev
α 11 1
Maxim Smirnov
α 5 0
Linda Jānis
α 4 0
Ilya Lukashevich
α 1 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 27 8
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 21 1
Αρτέμ Σολοβέι
μ 6 0
Didine Djouhary
μ 4 1
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 2 0
Αναπληρωματικοί
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 23 -36
Σεργκέι Τσέρνικ
τ 5 -5
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 25 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 8 0
Pavel Pashevich
α 1 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 24 1
Γιούρι Βολονίκ
μ 20 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 6 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 20 2
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 20 6
Yan Senkevich
ε 7 2
Rostislav Shavel
ε 5 0
Dzhamal Dibirgadzhiev
ε 4 1
Δε θα παίξουν
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 24 1
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 20 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 19 0
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
23 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.73
3.65
4.40
1.80
1.90

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.07.19
Γκοροντέγια
Ισλόκ
1
:
2
30.03.19
Ισλόκ
Γκοροντέγια
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
25.08.18
Γκοροντέγια
Ισλόκ
2
:
0
22.04.18
Ισλόκ
Γκοροντέγια
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
11.08.17
Ισλόκ
Γκοροντέγια
0
:
4
15.04.17
Γκοροντέγια
Ισλόκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
30.10.16
Γκοροντέγια
Ισλόκ
0
:
0
16.06.16
Ισλόκ
Γκοροντέγια
2
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
22.11.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
06.11.20
Ισλόκ
Μινσκ
Η
25.10.20
Ρουχ
Ισλόκ
Ι
18.10.20
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
26.09.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
20.09.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
13.09.20
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
21.08.20
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
07.08.20
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
Ν
01.08.20
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Η
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Η
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
Γκοροντέγια
22.11.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
Η
07.11.20
Σλατσκ
Γκοροντέγια
Ν
24.10.20
Γκοροντέγια
Σμολέβιτσι
Ν
17.10.20
Νέμαν
Γκοροντέγια
Ν
26.09.20
Γκοροντέγια
Σλάβια Μοζίρ
Ι
19.09.20
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
Η
11.09.20
Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
22.08.20
Γκοροντέγια
Ρουχ
Η
08.08.20
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
Η
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
17.07.20
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Ν
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
29 17 6 6 65:32 57
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
29 16 8 5 53:19 56
3
Νέμαν
29 16 5 8 40:26 53
4
Τορπέντο Ζόντινο
29 15 8 6 52:35 53
5
Ντιναμό Μπρεστ
29 16 3 10 60:39 51
6
Ντιναμό Μινσκ
29 16 3 10 38:25 51
7
Ισλόκ
29 13 5 11 45:44 44
8
Ρουχ
29 10 11 8 50:35 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
29 11 5 13 42:44 38
10
Μινσκ
29 11 5 13 43:53 38
11
Σλάβια Μοζίρ
29 9 9 11 39:48 36
12
Βιτέμπσκ
29 8 12 9 28:35 36
13
Γκοροντέγια
29 8 6 15 28:46 30
14
Σλατσκ
29 8 3 18 31:55 27
15
Μπελσίνα
29 5 6 18 31:64 21
16
Σμολέβιτσι
29 3 5 21 27:72 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 10:4 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 13:5 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 10:5 10
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 12:7 10
5
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:5 10
6
Νέμαν
5 3 0 2 7:4 9
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 7:4 8
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 13:8 8
9
Μινσκ
5 2 1 2 10:10 7
10
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:6 5
11
Ρουχ
5 1 2 2 9:8 5
12
Σλατσκ
5 1 0 4 4:9 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 0 4 8:9 3
14
Ισλόκ
5 0 3 2 7:10 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:19 1
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:17 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Τορπέντο Ζόντινο
15 9 3 3 24:15 30
2
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 33:14 30
3
Νέμαν
15 9 2 4 20:11 29
4
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
6
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
15 7 3 5 25:25 24
10
Ενερτζέτικ-BGU
15 5 3 7 26:29 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
15 4 5 6 22:22 17
13
Γκοροντέγια
15 4 4 7 18:24 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
15 3 2 10 18:41 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 8 5 2 25:12 29
2
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
3
Ντιναμό Μπρεστ
15 8 2 5 29:18 26
4
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
5
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
6
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 21:15 23
7
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Σλάβια Μοζίρ
15 5 3 7 23:30 18
10
Ισλόκ
15 5 2 8 18:25 17
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
15 3 4 8 16:29 13
14
Βιτέμπσκ
15 2 6 7 13:25 12
15
Σλατσκ
15 4 0 11 15:35 12
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;