Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ισλόκ — Γκοροντέγια

10 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
10 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Ισλόκ
Γκοροντέγια
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 16 -21
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Yan Vergeichik
τ 0 0
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 17 0
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 16 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 14 1
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 10 1
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 6 2
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 4 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 17 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 16 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 14 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 8 0
Vadim Melnyk
μ 6 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Klimentsi Gavrilov
μ 1 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 1 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0
Μομό Γιανσανέ
ε 16 5
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 15 5
Αλεξάντερ Μακάς
ε 12 4
Νικολάι Γιανούς
ε 12 1
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 10 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Denis Firago
ε 1 0
Αμφίβολοι
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 16 -24
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Andrey Sakovich
τ 0 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 16 1
Μιλάν Γιοξίμοβιτς
α 16 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 15 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 13 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 13 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 11 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 3 0
Pavel Pashevich
α 0 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 15 5
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 15 1
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 12 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 12 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 9 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 9 0
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 4 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 14 2
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 13 5
Rostislav Shavel
ε 4 0
Evgeni Kozel
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.07.19
Γκοροντέγια
Ισλόκ
1
:
2
30.03.19
Ισλόκ
Γκοροντέγια
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
25.08.18
Γκοροντέγια
Ισλόκ
2
:
0
22.04.18
Ισλόκ
Γκοροντέγια
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
11.08.17
Ισλόκ
Γκοροντέγια
0
:
4
15.04.17
Γκοροντέγια
Ισλόκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
30.10.16
Γκοροντέγια
Ισλόκ
0
:
0
16.06.16
Ισλόκ
Γκοροντέγια
2
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Η
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Η
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
Γκοροντέγια
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;