1:2
Ισλόκ — Gomel Ο αγώνας έληξε 7 Νοεμβρίου 2021

Στοίχημα στο Ισλόκ — Gomel

7 Νοεμβρίου 2021, 12:00
7 Νοεμβρίου 2021, 12:00 Ο αγώνας έληξε
Ισλόκ
1 : 2
Gomel
Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)
Διαιτητής: Denis Shcherbakov

Συνθέσεις

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 10 -14
Yvan Dibango
α 23 2
Vadim Pigas
α 15 0
Dmitri Zinovich
α 12 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 11 1
Ruslan Lisakovich
μ 26 2
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 25 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 17 3
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 16 8
Daniel Sosah
ε 11 4
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 10 1
Αναπληρωματικοί
Maksim Vysotskiy
τ 0 0
Maksim Kovel
α 0 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 23 0
Anton Kovalev
μ 22 0
Abdoulaye Conde
μ 4 0
Dmitri Nekrashevich
μ 4 0
Alexander Guz
μ 2 0
Artem Zimin
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 22 4
Maksim Sanets
ε 7 1
Δε θα παίξουν
Μαξίμ Μιακίς
μ 22 1
Kirill Glushhenkov
α 21 1
Dmitri Lisakovich
μ 17 0
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 17 -26
Alexey Shalashnikov
α 13 0
Friday Mbeke Godwin
ε 12 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Aleksandr Korzun
ε 1 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Maxim Lapchuk
α 0 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Oleg Kovalev
τ 12 -10
Pavel Chikida
α 25 0
Ruslan Yudenkov
α 24 1
Γιούρι Πάντια
α 24 1
Igor Zayats
α 20 0
Vadim Pobudey
μ 26 6
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 26 1
Oleksandr Batyshchev
μ 25 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 21 1
Bohdan Myshenko
μ 8 1
Andrey Solovei
ε 26 17
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 20 2
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 5 0
Artem Vaskov
μ 25 3
Nikita Nekrasov
μ 19 2
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 8 0
Anton Susha
μ 5 0
Δε θα παίξουν
Dmitri Gomza
ε 25 8
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 22 5
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 15 -12
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 10 2
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Pavel Pashevich
α 3 0
Raymond Adeola
μ 2 0
Kirill Shevchenko
α 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Alexander Naumovich
τ 0 0
Dmitry Emelyanov
ε 0 0
Vladislav Drapeza
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
55 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
5.10
3.90
1.60
2.02
1.70
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
5.00
3.65
1.52
2.00
1.71
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
4.70
3.80
1.60
2.05
1.65

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
31.08.19
Gomel
Ισλόκ
2
:
2
27.04.19
Ισλόκ
Gomel
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ισλόκ
Gomel
0
:
1
27.04.18
Gomel
Ισλόκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.08.17
Gomel
Ισλόκ
0
:
1
23.04.17
Ισλόκ
Gomel
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
23.10.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
16.10.21
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
02.10.21
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
Ν
25.09.21
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
19.09.21
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
11.09.21
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
28.08.21
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ι
21.08.21
Ισλόκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Ν
13.08.21
Ρουχ
Ισλόκ
Η
02.08.21
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
25.07.21
Smorgon
Ισλόκ
Ν
18.07.21
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ι
03.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
27.06.21
Ισλόκ
Μινσκ
Ι
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Η
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Gomel
27.10.21
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.10.21
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
17.10.21
Μινσκ
Gomel
Ι
02.10.21
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Ν
24.09.21
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
18.09.21
Σλατσκ
Gomel
Ν
11.09.21
Gomel
Βιτέμπσκ
Ν
28.08.21
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
Ν
21.08.21
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
15.08.21
Νέμαν
Gomel
Η
02.08.21
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Ν
17.07.21
Gomel
Ρουχ
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Ν
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Ν
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 23 3 2 59:17 72
ΜΠΑΤΕ
28 17 8 3 54:27 59
Ντιναμό Μινσκ
28 18 4 6 53:20 58
4
Ρουχ
28 15 10 3 49:23 55
5
Gomel
27 15 7 5 54:22 52
6
Ντιναμό Μπρεστ
27 8 13 6 29:25 37
7
Τορπέντο Ζόντινο
28 10 6 12 37:37 36
8
Ισλόκ
27 9 7 11 37:40 34
9
Βιτέμπσκ
28 8 10 10 34:37 34
10
Νέμαν
27 8 6 13 32:32 30
11
Μινσκ
28 7 9 12 31:51 30
12
Ενερτζέτικ-BGU
28 7 9 12 29:39 30
13
Σλατσκ
28 7 8 13 30:44 29
14
Σλάβια Μοζίρ
27 7 6 14 38:47 27
15
Smorgon
27 3 7 17 24:65 16
16
Sputnik
28 2 1 25 12:76 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 12:5 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 13:4 10
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 16:7 10
4
Σλάβια Μοζίρ
5 3 0 2 12:6 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 9:6 8
6
Gomel
5 2 2 1 9:3 8
7
Ρουχ
5 2 2 1 9:8 8
8
Ισλόκ
5 2 1 2 7:3 7
9
Σλατσκ
5 2 1 2 6:6 7
10
Νέμαν
5 2 0 3 8:4 6
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 3:5 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 3 2 3:9 3
13
Μινσκ
5 0 3 2 3:12 3
14
Smorgon
5 1 0 4 4:19 3
15
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 3:12 1
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 12 2 0 31:5 38
2
ΜΠΑΤΕ
14 11 2 1 28:11 35
3
Ρουχ
14 10 3 1 30:8 33
4
Gomel
14 9 4 1 33:8 31
5
Ντιναμό Μινσκ
14 10 0 4 26:9 30
6
Σλατσκ
14 6 4 4 24:24 22
7
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 19:13 21
8
Ντιναμό Μπρεστ
14 4 7 3 15:15 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 3 6 22:17 18
10
Ισλόκ
13 5 3 5 14:12 18
11
Μινσκ
14 4 5 5 18:29 17
12
Ενερτζέτικ-BGU
14 3 7 4 15:15 16
13
Νέμαν
14 4 3 7 17:16 15
14
Σλάβια Μοζίρ
13 3 4 6 18:22 13
15
Smorgon
13 2 4 7 14:25 10
16
Sputnik
14 1 0 13 6:43 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 11 1 2 28:12 34
2
Ντιναμό Μινσκ
14 8 4 2 27:11 28
3
ΜΠΑΤΕ
14 6 6 2 26:16 24
4
Ρουχ
14 5 7 2 19:15 22
5
Gomel
13 6 3 4 21:14 21
6
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 6 3 14:10 18
7
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 3 6 15:20 18
8
Ισλόκ
14 4 4 6 23:28 16
9
Νέμαν
13 4 3 6 15:16 15
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 4 2 8 14:24 14
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 2 8 20:25 14
12
Βιτέμπσκ
14 3 4 7 15:24 13
13
Μινσκ
14 3 4 7 13:22 13
14
Σλατσκ
14 1 4 9 6:20 7
15
Smorgon
14 1 3 10 10:40 6
16
Sputnik
14 1 1 12 6:33 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;