Στοίχημα στο Ισλόκ — Gomel

6 Νοεμβρίου 2021, 15:00
6 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Ισλόκ
Gomel
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 6 -14
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 2 0
Andrey Sinenko
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 7 0
Alexey Shalashnikov
α 6 0
Kirill Glushhenkov
α 6 1
Yvan Dibango
α 6 0
Vadim Pigas
α 3 0
Σαμσιντίν Σανμπιέφ
α 3 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Maksim Kovel
α 0 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 0 0
Anton Kovalev
μ 8 0
Ruslan Lisakovich
μ 8 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 8 0
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 8 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 8 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 7 3
Όλεγκ Πατότσκι
μ 5 1
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 5 1
Dmitri Lisakovich
μ 4 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Nikolai Ivanov
μ 2 0
Dmitri Nekrashevich
μ 1 0
Maksim Ermakov
μ 1 0
Aleksandr Korzun
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 7 1
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 7 5
Friday Mbeke Godwin
ε 6 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 8 -7
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Pavel Chikida
α 8 0
Ruslan Yudenkov
α 8 0
Γιούρι Πάντια
α 8 0
Igor Zayats
α 7 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Pavel Pashevich
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 1 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Artem Vaskov
μ 8 1
Vadim Pobudey
μ 8 2
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 8 0
Nikita Nekrasov
μ 7 1
Oleksandr Batyshchev
μ 7 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 6 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 6 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 5 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 4 1
Jozef Okoro
μ 0 0
Musa Isah
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 8 6
Dmitri Gomza
ε 8 3
Petr Zgurskiy
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
31.08.19
Gomel
Ισλόκ
2
:
2
27.04.19
Ισλόκ
Gomel
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ισλόκ
Gomel
0
:
1
27.04.18
Gomel
Ισλόκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.08.17
Gomel
Ισλόκ
0
:
1
23.04.17
Ισλόκ
Gomel
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Gomel
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;