Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:2
Ισλόκ — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 23 Μαΐου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
5 Σεπτεμβρίου, 13:00

Στοίχημα στο Ισλόκ — Ενερτζέτικ-BGU

23 Μαΐου 2020, 18:30 (EEST)
23 Μαΐου 2020, 18:30 (EEST)
Διαιτητής: Vitaliy Sevostyanik Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Ισλόκ
1 : 2
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 9 -13
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 9 0
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 9 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 8 0
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 6 1
Όλεγκ Πατότσκι
μ 9 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 9 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 7 0
Vadim Melnyk
μ 0 0
Μομό Γιανσανέ
ε 9 4
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 6 0
Αναπληρωματικοί
Βλάντισλαβ Κράινοφ
τ 0 0
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 1 0
Victor Tyushkevich
α 0 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 1 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 1 0
Denis Firago
ε 0 0
Dmitri Nekrashevich
ε 0 0
Ilya Sakhar
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Νικολάι Γιανούς
ε 9 1
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 9 3
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 6 2
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτούρ Λέσκο
τ 5 -3
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 9 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 7 1
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 4 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 9 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 9 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 7 0
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 7 2
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 6 0
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 9 6
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 9 0
Αναπληρωματικοί
Ντένις Σαντόφσκι
τ 4 -6
Ντμίτρι Γκιρς
α 7 0
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 6 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Νταβίντ Τε
μ 9 1

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
27 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.92
3.40
2.37
2.08
1.75

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
22.09.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
1
:
2
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2019
11.05.19
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
Ενερτζέτικ-BGU
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
10 7 1 2 22:10 22
Τορπέντο Ζόντινο
10 5 3 2 13:8 18
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 5 3 2 15:3 18
4
Ενερτζέτικ-BGU
9 6 0 3 12:9 18
5
Σλατσκ
10 5 2 3 16:15 17
6
Ισλόκ
9 5 0 4 11:13 15
7
Ρουχ
10 3 5 2 8:6 14
8
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 1 5 13:13 13
9
Σλάβια Μοζίρ
10 3 3 4 11:15 12
10
Γκοροντέγια
10 3 3 4 7:11 12
11
Βιτέμπσκ
9 3 3 3 7:9 12
12
Ντιναμό Μινσκ
9 4 0 5 12:10 12
13
Νέμαν
9 3 2 4 12:12 11
14
Μινσκ
8 3 1 4 12:16 10
15
Σμολέβιτσι
9 0 4 5 6:14 4
16
Μπελσίνα
10 0 3 7 7:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 16:5 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 12:0 13
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 8:5 9
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 6:6 9
5
Ισλόκ
5 3 0 2 6:7 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 9:6 8
7
Ρουχ
5 1 4 0 6:4 7
8
Σλατσκ
5 2 1 2 7:9 7
9
Νέμαν
5 2 0 3 9:10 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 7:8 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:8 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:6 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 6:11 4
14
Γκοροντέγια
5 0 3 2 4:8 3
15
Σμολέβιτσι
5 0 2 3 5:11 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
6 5 0 1 10:5 15
2
ΜΠΑΤΕ
4 3 1 0 7:1 10
3
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
4
Τορπέντο Ζόντινο
4 3 1 0 6:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
4 3 0 1 7:3 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 6:3 9
8
Σλατσκ
6 2 2 2 9:8 8
9
Βιτέμπσκ
4 2 1 1 4:3 7
10
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 8:10 7
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 4:5 6
12
Ρουχ
4 1 2 1 2:2 5
13
Γκοροντέγια
4 1 1 2 2:5 4
14
Μινσκ
3 1 0 2 5:10 3
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 3:9 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 1 4 4:11 1
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 0 2 15:9 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 5:6 9
3
Ρουχ
6 2 3 1 6:4 9
4
Σλατσκ
4 3 0 1 7:7 9
5
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 7:7 8
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 2 2 0 4:0 8
7
Γκοροντέγια
6 2 2 2 5:6 8
8
Μινσκ
5 2 1 2 7:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 7:10 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 0 2 5:3 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:6 5
12
Ντιναμό Μινσκ
4 1 0 3 6:7 3
13
Σμολέβιτσι
4 0 3 1 2:3 3
14
Νέμαν
4 0 1 3 1:6 1
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
3 0 0 3 1:8 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Πρέμιερ Λιγκ
10η αγωνιστική