0:4
Ισλόκ — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 28 Νοεμβρίου 2021

Στοίχημα στο Ισλόκ — Ενερτζέτικ-BGU

28 Νοεμβρίου 2021, 12:00
28 Νοεμβρίου 2021, 12:00 Ο αγώνας έληξε
Ισλόκ
0 : 4
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Διαιτητής: Vitaliy Sevostyanik

Συνθέσεις

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Maksim Vysotskiy
τ 0 0
Yvan Dibango
α 25 2
Alexey Shalashnikov
α 14 0
Dmitri Zinovich
α 14 0
Ruslan Lisakovich
μ 28 2
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 27 2
Anton Kovalev
μ 24 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 24 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 18 3
Daniel Sosah
ε 13 5
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 11 1
Αναπληρωματικοί
Egor Kirillov
τ 0 0
Vadim Pigas
α 17 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 22 1
Abdoulaye Conde
μ 6 0
Dmitri Nekrashevich
μ 4 0
Alexander Guz
μ 2 0
Artem Zimin
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 24 4
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 18 8
Δε θα παίξουν
Kirill Glushhenkov
α 21 1
Dmitri Lisakovich
μ 17 0
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 17 -26
Νικίτα Στεπάνοφ
α 13 1
Friday Mbeke Godwin
ε 12 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 12 -17
Maksim Sanets
ε 8 1
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Aleksandr Korzun
ε 1 0
Stanislav Atrashkevich
μ 1 0
Maksim Kovel
α 0 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Artem Makavchik
τ 10 -16
Αρτέμ Σοκόλ
α 26 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 25 1
Egor Strelkovsky
α 10 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 26 1
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 24 1
Mamadou Diallo
μ 17 2
Yaroslav Makushinskiy
μ 10 0
Julius Ofori
μ 9 0
Roman Paparyga
ε 15 3
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 13 1
Αναπληρωματικοί
Vladislav Rusanov
τ 13 -14
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 25 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 19 0
Evgeni Prokopchik
α 0 0
Andrey Rylach
μ 26 0
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 12 1
Albert Mikhailov
μ 0 0
Konstantin Malitskiy
μ 0 0
Vadim Prokopenko
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Maksim Omelyanchuk
μ 24 0
Ilya Lukashevich
α 18 0
Shakhzod Ubaydullaev
ε 11 3
Bakdaulet Zulfikarov
ε 4 1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Doniyor Abdumannopov
μ 1 0
Maxim Kovalchuk
μ 1 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
53 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
6.40
2.82
1.70
1.60
2.20

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
03.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.09.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
22.09.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
1
:
2
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2019
11.05.19
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
20.11.21
Μινσκ
Ισλόκ
Η
07.11.21
Ισλόκ
Gomel
Η
23.10.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
16.10.21
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
02.10.21
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
Ν
25.09.21
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
19.09.21
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
11.09.21
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
28.08.21
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ι
21.08.21
Ισλόκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Ν
13.08.21
Ρουχ
Ισλόκ
Η
02.08.21
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
25.07.21
Smorgon
Ισλόκ
Ν
18.07.21
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ι
03.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
27.06.21
Ισλόκ
Μινσκ
Ι
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Η
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Ενερτζέτικ-BGU
20.11.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
06.11.21
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ι
23.10.21
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.10.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
03.10.21
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
26.09.21
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
22.09.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.09.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.09.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.08.21
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.08.21
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.08.21
Sputnik
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
3
Κατακύρωση
Ν
30.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
17.07.21
Smorgon
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
03.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
26.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
17.06.21
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ν
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
22.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
29 24 3 2 62:17 75
ΜΠΑΤΕ
29 18 8 3 57:27 62
Ντιναμό Μινσκ
29 19 4 6 55:20 61
4
Gomel
29 16 8 5 56:23 56
5
Ρουχ
29 15 10 4 49:26 55
6
Ντιναμό Μπρεστ
29 8 14 7 30:29 38
7
Βιτέμπσκ
29 9 10 10 37:37 37
8
Τορπέντο Ζόντινο
29 10 6 13 37:40 36
9
Ισλόκ
29 9 7 13 38:43 34
10
Μινσκ
29 8 9 12 32:51 33
11
Σλατσκ
29 8 8 13 33:44 32
12
Νέμαν
29 8 7 14 33:35 31
13
Σλάβια Μοζίρ
29 8 7 14 42:50 31
14
Ενερτζέτικ-BGU
29 7 9 13 31:42 30
15
Smorgon
29 3 9 17 25:66 18
16
Sputnik
29 2 1 26 12:79 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 12:4 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 10:4 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:4 10
4
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 13:6 10
5
Σλατσκ
5 3 1 1 8:4 10
6
Gomel
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 9:9 7
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 4:6 6
10
Ισλόκ
5 2 0 3 7:4 6
11
Smorgon
5 1 2 2 5:10 5
12
Μινσκ
5 1 2 2 2:10 5
13
Νέμαν
5 1 1 3 4:6 4
14
Βιτέμπσκ
5 1 0 4 4:10 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:10 2
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 12 2 0 31:5 38
2
ΜΠΑΤΕ
14 11 2 1 28:11 35
3
Ντιναμό Μινσκ
15 11 0 4 28:9 33
4
Ρουχ
14 10 3 1 30:8 33
5
Gomel
15 9 5 1 33:8 32
6
Σλατσκ
15 7 4 4 27:24 25
7
Βιτέμπσκ
15 6 6 3 22:13 24
8
Μινσκ
15 5 5 5 19:29 20
9
Ντιναμό Μπρεστ
15 4 7 4 15:18 19
10
Τορπέντο Ζόντινο
15 5 3 7 22:20 18
11
Ισλόκ
14 5 3 6 15:14 18
12
Ενερτζέτικ-BGU
15 3 7 5 17:18 16
13
Νέμαν
14 4 3 7 17:16 15
14
Σλάβια Μοζίρ
14 3 5 6 19:23 14
15
Smorgon
14 2 5 7 15:26 11
16
Sputnik
14 1 0 13 6:43 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 12 1 2 31:12 37
2
Ντιναμό Μινσκ
14 8 4 2 27:11 28
3
ΜΠΑΤΕ
15 7 6 2 29:16 27
4
Gomel
14 7 3 4 23:15 24
5
Ρουχ
15 5 7 3 19:18 22
6
Ντιναμό Μπρεστ
14 4 7 3 15:11 19
7
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 3 6 15:20 18
8
Σλάβια Μοζίρ
15 5 2 8 23:27 17
9
Ισλόκ
15 4 4 7 23:29 16
10
Νέμαν
15 4 4 7 16:19 16
11
Ενερτζέτικ-BGU
14 4 2 8 14:24 14
12
Βιτέμπσκ
14 3 4 7 15:24 13
13
Μινσκ
14 3 4 7 13:22 13
14
Σλατσκ
14 1 4 9 6:20 7
15
Smorgon
15 1 4 10 10:40 7
16
Sputnik
15 1 1 13 6:36 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;