Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ισλόκ — Ντιναμό Μινσκ

29 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
29 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 16 -21
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Yan Vergeichik
τ 0 0
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 17 0
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 16 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 14 1
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 10 1
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 6 2
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 4 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 17 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 16 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 14 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 8 0
Vadim Melnyk
μ 6 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Klimentsi Gavrilov
μ 1 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 1 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0
Μομό Γιανσανέ
ε 16 5
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 15 5
Αλεξάντερ Μακάς
ε 12 4
Νικολάι Γιανούς
ε 12 1
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 10 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Denis Firago
ε 1 0
Αμφίβολοι
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 12 -10
Daniil Shapko
τ 2 0
Evgeniy Pomazan
τ 2 -1
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2
Αρτέμ Σουκότσκι
α 14 0
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 14 2
Μαξίμ Σβετσόφ
α 14 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 14 0
Κάρλο Μπρούσιτς
α 11 2
Ιγκόρ Σιτόφ
α 8 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 2 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 1 0
Ιβάν Μπακάρ
μ 16 5
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 15 0
Αλεξέι Ριός
μ 15 0
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 13 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 11 1
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 6 0
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 5 0
Araujo da Silva Silas
μ 1 0
Dinko Trebich
μ 0 0
Roman Davyskiba
μ 0 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 0 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 17 6
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 16 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 9 1
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 2 0
Gleb Rovdo
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
06.10.19
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
24.05.19
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
22.07.18
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
0
:
1
07.04.18
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
28.10.17
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
5
16.06.17
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
19.11.16
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
1
:
0
25.06.16
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Η
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Η
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
Ντιναμό Μινσκ
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;